AKTUÁLNE: Naše predajne stále fungujú v režime bezpečných výdajných miest (podľa otváracích hodín, max. do 20:00). Radi vám vydáme rezervácie a objednávky z e-shopu alebo vám tovar doručíme domov. Vrátenie a reklamácie tovaru na mieste sú možné. Zistiť viac


Dobite baterky na celý rok

Prežite prázdniny plné športových aktivít

Ups, táto akcia už skončila!

NEVADÍ

Máme pre Vás veľa iných ponúk, ktoré Vás určite potešia! Pozrite sa na práve prebiehajúce akcie.

Na zoznam akcií

Prihláste si odber noviniek a už sa Vám nikdy nestane, že by ste nejakú zo zľavových akcií premeškali!

Prihlásiť newsletter

Cyklo a kolieskové športy

TIP: Jazda na bicykli telo rýchlo odvodní a vyčerpá glykogén zo svalov. Nezabúdajte preto pred behom a po jazde piť a jesť! Ideálna je čistá voda, športové energetické nápoje (na dlhšie trasy) a sacharidy: ovocie (banány!), vločky, energetické tyčinky, sendviče.


Odbrzdiť ponuku 

Outdoor a kemping

TIP: Ako si zabaliť batoh a vyhnúť sa boľavému chrbtu? Jedlo a ťažšie veci zabaľte do hornej tretiny a po zabalení stiahnite kompresné popruhy na maximum tak, aby batoh na chrbte dobre sedel.


Rozbaliť ponuku

Pobyt pri vode

TIP: Toto budeme opakovať až do zachrípnutia: Nikdy, nikdy, nikdy neskáčte z výšky do vody, ktorú nepoznáte. Na dne môže byť čokoľvek. A je jedno, či je na skalnatom morskom pobreží alebo v zatopenom lome pár kilometrov od domova.


Osviežiť sa ponukou

Nenáročné športové aktivity

TIP: Poznáte to, bavíte sa, hýbete sa, čas uteká ako voda – a vy možno zabúdate piť. Neriskujte v lete spálenie alebo úpal a pite, aj keď nemáte smäd. Na mysli máme samozrejme čistú vodu, nie kávu alebo alkohol! :)


Prihrať ponuku