Prečo nakupovať na sportisimo.sk?

Čítajte ďalej a dostanete odpoveď...

MÁME SKLADOM VIAC NEŽ 10 MILIÓNOV PRODUKTOV

S viac ako 10 miliónmi produktov skladom sme ďaleko pred našou konkurenciou. Ku každému produktu nájdete aj potrebné informácie, ktoré Vám uľahčia rozhodovanie. Ak budete ešte nejaké doplnkové otázky, sme pre Vás k dispozícii na e-maile či telefóne.

SPOĽAHLIVOSŤ

Chceme si byť istí, že sa Vám SPORTISIMO vryje do pamäti. Z toho dôvodu robíme všetko pre to, aby ste boli so svojim nákupom spokojní a radi sa k nám vracali.ŠPORTOVÉ VYBAVENIE PRE VÁŠ KLUB, ŠKOLU ALEBO FIRMU

Nakupujete pre kolektív? Hľadáte športové vybavenie vo väčšom množstve? Je pre Vás dôležitá rýchlosť dodania a široká ponuka? Potom práve pre Vás je tu sportisimopro.cz. Či už ste profesionálny klub, amatérsky športový tím, škola, firma, alebo proste potrebujete väčšie množstvo vybavenie, u nás si vyberiete!

ONLINE A TELEFÓNNA ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Máte otázky? Neviete si rady so svojou objednávkou? Sme tu, aby sme Vám pomohli! S čistým svedomím Vám môžeme sľúbiť, že pre Vás budeme na telefóne alebo e-maily k dispozícii do tej doby, než budete spokojní.

MÁME NA SKLADE NAJŠIRŠÍ VÝBER ŠPORTOVÉHO TOVARU OD NAJZNÁMEJŠÍCH ZNAČIEK

V našej ponuke nájdete tovar od najznámejších svetových značiek. Zakladáme si na kvalite, ale zároveň je pre nás dôležité, aby bol tovar za dostupné ceny. Nenájdete u nás žiadne imitácie – všetko je originál!