Chcete mať vianočné darčeky včas? Nenechávajte nákupy na poslednú chvíľu, niektoré objednávky môžu mať oneskorené doručenie. Sledujte predpokladaný dátum dodania jednotlivých produktov.

O spoločnosti

Zajímá vás, jaká je naše filozofie a co už máme za sebou?

Základné informácie

Sme pôvodom česká sieť predajní a internetový obchod so športovými potrebami. Oficiálne sa naša firma volá SPORTISIMO s.r.o. Od roku 2000 fandíme nielen športu, ale všetkým zábavným aktivitám, ktoré zákazníkom umožnia „život v pohybe“. Cieľom Sportisima je poskytnúť im k tomu kompletné vybavenie.


Počet predajní


200+


Ukázať predajne 


Počet značiek


400+


Ukázať značky

 

Naše motto a slogan v jednom znie

Život v pohybe

 

Naše míľniky

História v troch odstavcoch

Vznikli sme v Českej republike v roku 2000 a prvú predajňu sme otvorili na jeseň roku 2001 v Mladej Boleslavi. Naša rodina kamenných predajní sa od tej doby pravidelne rozrastala. Bolo len otázkou času, kedy expandujeme aj za hranice České republiky. Stalo sa tak v roku 2008, kedy sme otvorili predajne v slovenskej Nitre a v Poprade.


Na konci tohto roka sa stala ešte jedna udalosť, ktorú považujeme za dôležitý medzník – ako prvý významný športový reťazec na českom trhu sme umožnili našim zákazníkom nákup z pohodlí domova pomocou e-shopu. Veľmi nás potešil rok 2011, kedy sme si prevzali prvú cenu v ankete Obchodník roka za rok 2010 v kategórii predajcov so športovými potrebami. Od tej doby svoju zbierku vďaka vašej priazni postupne rozširujeme.


V decembri 2021 sme sa dostali na métu 200 predajní v Európe. Našim cieľom je aj naďalej dynamicky rast –  ako v počte predajní, tak aj v rozširovaní ponuky v e-shope – a motivovať našimi aktivitami stále viac ľudí k športu a pohybu.

 

 

Získali sme rad ocenení

 

 

Kľúčoví ľudia

FRANTIŠEK GREGOR

CEO

THAI NGOC NGUYEN

Zakladateľ a Chairman of the Executive Board

„V základných hodnotách nerozlišujem bežný život od pracovného. Som presvedčený, že pre dlhodobý dobrý pracovný výkon a harmóniu v osobnom živote je nevyhnutná radosť z práce a možnosť sebarealizácie. Platí to pre mňa osobne aj pre moje kolegyne a kolegov. Rád pozorujem, ako vďaka novým a nikdy nekončiacim výzvam spolu kvalitatívne aj kvantitatívne rastieme.“

Čo práve robíme alebo čím žijeme (okrem športu),
zistíte aj na našich sociálnych sieťach.

 Dozvedeli ste sa všetko, čo vás zaujímalo?

Pre podrobnejšie informácie alebo odpovede na iné otázky nás môžete kontaktovať.