Predajne

46Predajní + e-shop
Nakúpte na jednej z 46 predajní.

Vyberte predajňu podľa kraja.

46Predajní + e-shop
46Predajní + e-shop
Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
Zoznam
Mapa
Všetky predajne
Zameranie predajen

Predajne podľa polohy

SPORTISIMO (46)

Bánovce nad Bebravou - Vendo park

Svätoplukova 1936/15A

PO-NE: 09:00 - 20:00

banovce@sportisimo.sk

Bezpečný nákup a výdaj

PO-NE: 09:00 - 20:00

banskabystrica@sportisimo.sk

Osobný odber

Bardejov - OC Bardejov

Duklianska ulica 3821

PO-NE: 09:00 - 20:00

bardejov@sportisimo.sk

Osobný odber

Po - Pia 10: 00 - 21: 00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava7@sportisimo.sk

Osobný odber

Po-Ne: 09:00 - 20:00

bratislava2@sportisimo.sk

Osobný odber

Po – Pia: 10:00 – 21:00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava5@sportisimo.sk

Osobný odber

Bratislava - OC Danubia

Panónska cesta 16

PO-NE: 09:00 - 20:00

bratislava3@sportisimo.sk

Osobný odber

Bratislava - Shopping Palace

Cesta na Senec 2/A

PO-NE: 09:00 - 21:00

bratislava6@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 10:00 - 21:00

bratislava4@sportisimo.sk

Osobný odber

Brezno - S1Center

ul. Československej armády 74/64

PO-NE: 09:00 - 20:00

brezno@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

dunajskastreda@sportisimo.sk

Osobný odber

Galanta - Vendo park

ul. Esterházyovcov 3169/30 I

PO-NE: 09:00 - 20:00

galanta@sportisimo.sk

Osobný odber

Komárno - Family Center

Bratislavská cesta 4579

PO-NE: 09:00 - 20:00

komarno@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 21:00

kosice@sportisimo.sk

Osobný odber

Košice nad Jazerom

Napájadlá 1/E

PO-NE: 09:00 - 20:00

kosice3@sportisimo.sk

Osobný odber

Košice - Shop Box

Herlianska 60

PO-NE: 09:00 - 20:00

kosice2@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

levice@sportisimo.sk

Osobný odber

Liptovský Mikuláš - Retail Park

Kamenné pole 4704/11

PO-NE: 09:00 - 20:00

liptovskymikulas2@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

liptovskymikulas@sportisimo.sk

Osobný odber

Malacky - Neo Zona

Javorová 1

PO-NE: 09:00 - 20:00

malacky@sportisimo.sk

Osobný odber

Martin - OC Tulip

Pltníky 2

PO-NE: 09:00 - 21:00

martin@sportisimo.sk

Osobný odber

Martin 2 - Galéria Martin

Námestie SNP 2

PO-NE: 09:00 - 21:00

martin2@sportisimo.sk

Osobný odber

Michalovce - OC Michalovce

Sobranecká cesta 6014/3

PO-NE: 09:00 - 20:00

michalovce@sportisimo.sk

Osobný odber

Nitra - Centro Nitra

Akademická 1/A

PO-NE: 09:00 - 20:00

nitra2@sportisimo.sk

Osobný odber

Nitra - Family Center

Dolnočermánska 818/70

PO-NE: 09:00 - 20:00

nitra@sportisimo.sk

Osobný odber

Nové Mesto nad Váhom

Trenčianska 2492/68

PO-NE: 09:00 - 20:00

novemesto@sportisimo.sk

Osobný odber

Nové Zámky

Nitrianska cesta 107/A

PO-NE: 09:00 - 20:00

novezamky@sportisimo.sk

Osobný odber

Poprad - OC Max

Dlhé Hony 4587/1

PO-NE: 09:00 - 21:00

poprad2@sportisimo.sk

Osobný odber

Poprad - Shopping center Tatry

Svitská cesta 5072/9

PO-NE: 09:00 - 20:00

poprad@sportisimo.sk

Osobný odber

Považska Bystrica, Slovenských partizánov

Slovenských partizánov 1127

PO-NE: 09:00 - 20:00

povazskabystrica@sportisimo.sk

Osobný odber

Prešov, OC

Armádneho generála Svobodu 21

PO-NE: 09:00 - 20:00

presov@sportisimo.sk

Osobný odber

Prievidza - Korzo shopping park

Nábrežná 1913/5A

PO-Ne: 08:00 - 20:00

prievidza@sportisimo.sk

Osobný odber

Rimavská Sobota - Galéria Komín

Cukrovarská 5414/1D

PO-NE: 09:00 - 20:00

rimavskasobota@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

ruzomberok@sportisimo.sk

Osobný odber

Šamorín, Bratislavská

Bratislavská 2862

PO-NE: 09:00 - 20:00

samorin@sportisimo.sk

Osobný odber

Senica - Family Center

Obchodná 2876/5

PO-NE: 09:00 - 20:00

senica@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

spisskanovaves@sportisimo.sk

Osobný odber

Stará Ľubovňa - Vendo park

Popradská 73/1853

PO-NE: 09:00 - 20:00

staralubovna@sportisimo.sk

Osobný odber

Topoľčany, Čsl. armády

M.Benku 5053/2C

PO-NE: 09:00 - 20:00

topolcany@sportisimo.sk

Osobný odber

Trenčín - OC Max

Gen. M. R. Štefánika 426

PO-NE: 09:00 - 21:00

trencin@sportisimo.sk

Osobný odber

PO-NE: 09:00 - 20:00

trencin2@sportisimo.sk

Osobný odber

Trnava - OC Max

Ferka Urbánka 11

PO-NE: 09:00 - 21:00

trnava@sportisimo.sk

Osobný odber

Trnava - TMT

Ulica Nová 8679/6B

PO-NE: 09:00 - 20:00

trnava2@sportisimo.sk

Osobný odber

Žilina - Aupark Žilina

Veľká okružná 59A

PO-NE 9:00 - 21:00

zilina2@sportisimo.sk

Osobný odber

Žilina - OC Max

Prielohy 979/10

PO-NE: 09:00 - 21:00

zilina@sportisimo.sk

Osobný odber

Zvolen - OC Stop Shop

Cesta ku Continentalu 5

PO-NE: 09:00 - 20:00

zvolen@sportisimo.sk

Osobný odber