Vyskúšajte osobný odber. Do konca októbra doručujeme zadarmo do 9 predajní na Slovensku.
V nedeľu 1.11. sú z dôvodu štátneho sviatku naše predajne zatvorené. Tešíme sa na Váš nákup v e-shope.

Predajne

44Predajní + e-shop
Nakúpte na jednej z 44 predajní.

Vyberte predajňu podľa kraja.

44Predajní + e-shop
44Predajní + e-shop
Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
Zoznam
Mapa
Všetky predajne
Zameranie predajen

Predajne podľa polohy

SPORTISIMO (44)

Bánovce nad Bebravou - Vendo park

Svätoplukova 1936/15A

Po - Ne: 09:00 - 20:00

banovce@sportisimo.sk

Rezervácie

Po-Ne: 09:00 - 20:00

banskabystrica@sportisimo.sk

Rezervácie

Bardejov - OC Bardejov

Duklianska ulica 3821

Po-Ne: 09:00 - 20:00

bardejov@sportisimo.sk

Rezervácie

Po - Pia 10: 00 - 21: 00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava7@sportisimo.sk

Osobný odber

Po-Ne: 09:00 - 20:00

bratislava2@sportisimo.sk

Osobný odber

Po – Pia: 10:00 – 21:00 a So - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava5@sportisimo.sk

Rezervácie

Bratislava - OC Danubia

Panónska cesta 16

Po - Ne: 09:00 - 20:00

bratislava3@sportisimo.sk

Osobný odber

Bratislava - Shopping Palace

Cesta na Senec 2/A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

bratislava6@sportisimo.sk

Osobný odber

Po - Ne: 10:00 - 21:00

bratislava4@sportisimo.sk

Osobný odber

Brezno - S1Center

ul. Československej armády 74/64

Po-Ne: 09:00 - 20:00

brezno@sportisimo.sk

Rezervácie

Po - Ne: 09:00 - 20:00

dunajskastreda@sportisimo.sk

Rezervácie

Galanta - Vendo park

ul. Esterházyovcov 3169/30 I

Po-Ne: 09:00 - 20:00

galanta@sportisimo.sk

Rezervácie

Komárno - Family Center

Bratislavská cesta 4579

Po-Ne: 09:00 - 20:00

komarno@sportisimo.sk

Rezervácie

Po - Ne: 09:00 - 21:00

kosice@sportisimo.sk

Osobný odber

Košice nad Jazerom

Napájadlá 1/E

Po-Ne: 09:00 - 20:00

kosice3@sportisimo.sk

Rezervácie

Košice - Shop Box

Herlianska 60

Po-Ne: 09:00 - 20:00

kosice2@sportisimo.sk

Rezervácie

Po - Ne: 09:00 - 20:00

levice@sportisimo.sk

Rezervácie

Liptovský Mikuláš - Retail Park

Kamenné pole 4704/11

Po-Ne: 09:00 - 20:00

liptovskymikulas2@sportisimo.sk

Rezervácie

Po-Ne: 10:00 - 18:00

liptovskymikulas@sportisimo.sk

Rezervácie

Malacky - Neo Zona

Javorová 1

Po-Ne: 09:00 - 20:00

malacky@sportisimo.sk

Rezervácie

Martin - OC Tulip

Pltníky 2

Po - Ne: 09:00 - 21:00

martin@sportisimo.sk

Osobný odber

Martin 2 - Galéria Martin

Námestie SNP 2

Po - Ne: 09:00 - 21:00

martin2@sportisimo.sk

Rezervácie

Michalovce - OC Michalovce

Sobranecká cesta 6014/3

Po-Ne: 09:00 - 20:00

michalovce@sportisimo.sk

Rezervácie

Nitra - Centro Nitra

Akademická 1/A

Po - Ne: 09:00 - 20:00

nitra2@sportisimo.sk

Rezervácie

Nitra - Family Center

Dolnočermánska 818/70

Po-Ne: 09:00 - 20:00

nitra@sportisimo.sk

Rezervácie

Poprad - OC Max

Dlhé Hony 4587/1

Po - Ne: 09:00 - 21:00

poprad2@sportisimo.sk

Rezervácie

Poprad - Shopping center Tatry

Svitská cesta 5072/9

Po-Ne: 09:00 - 20:00

poprad@sportisimo.sk

Rezervácie

Považska Bystrica, Slovenských partizánov

Slovenských partizánov 1127

Po-Ne: 09:00 - 20:00

povazskabystrica@sportisimo.sk

Rezervácie

Prešov, OC

Armádneho generála Svobodu 21

Po - Ne: 09:00 - 20:00

presov@sportisimo.sk

Rezervácie

Prievidza - Korzo shopping park

Nábrežná 1913/5A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

prievidza@sportisimo.sk

Rezervácie

Rimavská Sobota - Galéria Komín

Cukrovarská 5414/1D

Po-Ne: 09:00 - 20:00

rimavskasobota@sportisimo.sk

Rezervácie

Po-Ne: 09:00 - 20:00

ruzomberok@sportisimo.sk

Rezervácie

Šamorín, Bratislavská

Bratislavská 2862

Po-Ne: 09:00 - 20:00

samorin@sportisimo.sk

Rezervácie

Senica - Family Center

Obchodná 2876/5

Po-Ne: 09:00 - 20:00

senica@sportisimo.sk

Rezervácie

Po-Ne: 10:00 - 18:00

spisskanovaves@sportisimo.sk

Rezervácie

Stará Ľubovňa - Vendo park

Popradská 73/1853

Po-Ne: 09:00 - 20:00

staralubovna@sportisimo.sk

Rezervácie

Topoľčany, Čsl. armády

M.Benku 5053/2C

Po - Ne: 09:00 - 20:00

topolcany@sportisimo.sk

Rezervácie

Trenčín - OC Max

Gen. M. R. Štefánika 426

Po - Ne: 09:00 - 21:00

trencin@sportisimo.sk

Rezervácie

Po-Ne: 09:00 - 20:00

trencin2@sportisimo.sk

Rezervácie

Trnava - OC Max

Ferka Urbánka 11

Po - Ne: 09:00 - 21:00

trnava@sportisimo.sk

Rezervácie

Trnava - TMT

Ulica Nová 8679/6B

Po-Ne: 09:00 - 20:00

trnava2@sportisimo.sk

Rezervácie

Žilina - Aupark Žilina

Veľká okružná 59A

Po - Ne: 09:00 - 21:00

zilina2@sportisimo.sk

Rezervácie

Žilina - OC Max

Prielohy 979/10

Po - Ne: 09:00 - 21:00

zilina@sportisimo.sk

Osobný odber

Zvolen - OC Stop Shop

Cesta ku Continentalu 5

Po-Ne: 09:00 - 20:00

zvolen@sportisimo.sk

Osobný odber