AKTUÁLNE: Naše predajne fungujú ako bezpečné výdajné miesta – objednajte si cez e-shop produkt a my vám ho pripravíme na vyzdvihnutie. Výmena tovaru na mieste nie je možná, vrátenie a reklamácia áno. Zistiť viac

Späť do formy s projektami z dielne FITFAB Strong

Program pre náročných a pokročilých športovcov

FITFAB Strongest je bomba. Náročné cvičenie, ktoré uspokojí aj tých najpokročilejších športovcov.

Čaká vás mnoho posilovacích lekcií, ale taktiež čas, kedy nebudete vedieť, či nás viac preklínať za cardio alebo silové cvičenie!

Zdravý pohyb pre maminky aj ľudí so zdravotným obmedzením

Program FITFAB Well je vďaka spolupráci s fyzioterapeutkami ušitý na mieru budúcim maminkám, maminkám po šestonedelí aj všetkým tým, ktorých trápia kolená či chrbát. A tiež všetkým ostatným, ktorí sa chcú proste cítiť dobre.

Intervaly, pot a tanec: Dajte si do tela

 

Program FITFAB Stronger je určený pre vás všetkých, ktorým nevadí poriadne zabrať. O to viac na sebe uvidíte výsledky. Rovnako ako v ostatných FITFAB programoch si ale okrem poriadnej driny užijete aj veľa zábavy, tanca a intervalov.

 

O FITFAB Strong

FITFAB Strong je český projekt, ktorý chce presvedčiť ľudí obuť tenisky a cvičiť. Ukazuje pritom, že okrem tých tenisiek a oblečenia už k tomu nič ďalšieho nepotrebujú – cvičiť totiž môžu pokojne z pohodlia domova, a to úplne zadarmo.

 

„Chceme celú túto krajinu naučiť, že cvičenie nemusí byť trápenie a môže byť dostupné každému. Všetky lekcie sme natáčali naživo, abyste vedeli, že v tom ideme s vami. Záleží nám na tom, abyste cvičili nielen preto, že chcete byť štíhlejší alebo svalnatejší, ale hlavne zdravší a šťastnejší,“ uviedla k poslednému dielu Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.

 

Chcem vedieť viac