AKTUÁLNE: Naše predajne fungujú ako bezpečné výdajné miesta – objednajte si cez e-shop produkt a my vám ho pripravíme na vyzdvihnutie. Výmena tovaru na mieste nie je možná, vrátenie a reklamácia áno. Zistiť viac

Získajte dobrý pocit zo svojho tela, silu a sebavedomie. Nový cvičebný program FITFAB Well, zostavený v spolupráci s fyzioterapeutkami, umožňuje užiť si pohyb aj tým, ktorí majú nejaké zdravotné obmedzenia - napríklad tehotným, mamičkám po šestonedelí alebo ľuďom, ktorých trápia kolená či chrbát. Nie je ale určený len pre nich, problematické partie u neho posilnia aj všetci ostatní. A napríklad rovnako štýlovo oblečení ako sympatickí tréneri z tímu FITFAB Strong.

 

O FITFAB STRONG

FITFAB Strong je český projekt, ktorý chce prinútiť ľudí obuť tenisky a cvičiť. Ukazuje pritom, že okrem tých tenisiek a oblečenia už k tomu nič ďalšie nepotrebujú - cvičiť totiž môžu pokojne z pohodlia domova, a to úplne zadarmo. Niekoľkočlenný tím má na svedomí zatiaľ celkom štyri rôzne fitnes programy, a to FITFAB Strong, FITFAB Light, FITFAB Stronger a najnovšie FITFAB Well.

 

Chcem vedieť viac

 

Vyzdvihnite si svoju porciu endorfínov

 

Pomôcky, ktoré sa budú hodiť

 
Na zoznam
Na zoznam
Na zoznam
Na zoznam

 

Čo pristane trénerom z FITFAB Well a bude aj vám

Na zoznam
49,95 €(30%) 34,95 €
Na zoznam
Na zoznam
49,99 €(20%) 39,99 €
Na zoznam
Na zoznam
49,95 €(30%) 34,95 €
Na zoznam
Na zoznam
23,95 €(16%) 19,99 €
Na zoznam
33,99 €(26%) 24,99 €
Na zoznam