AKTUÁLNE: Všetky predajne Sportisimo sú do odvolania zatvorené, online predaj funguje bez obmedzenia - akýkoľvek tovar vám radi doručíme domov. Viac informácií>

Zhoďte otravný tuk na bokoch, vyrýsujte brušáky pevné ako kameň alebo vytvarujte guľatý zadok ako z časopisu. S doposiaľ najnáročnejším fitness programom z produkcie FITFAB Strong, ktorý podporujeme, dokážete pokojne všetko naraz. A cvičit môžete v rovnakom oblečení Reebok ako trenéri z videa.

O FITFAB Strong

 

FITFAB Strong je český projekt, ktorý chce presvedčiť ľudú obuť tenisky a cvičiť. Ukazuje pritom, že okrem tých tenisiek a oblečenia už k tomu ľudia nič ďalšieho nepotrebujú – cvičiť totiž môžu pokojne aj z pohodlia domova, a to úplne zadarmo.

 

“Chceme celú túto krajinu naučiť, že cvičenie nemusí byť trápenie a môže byť dostupné každému. Všetky lekcie sme natáčali naživo, abyste vedeli, že v tom ideme s vami. Záleží nám na tom, abyste cvičili nielen preto, že chcete byť štíhlejší alebo svalnatejší, ale hlavne zdravší a šťastnejší,“ uviedla k poslednému dielu Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.

 

Chcem vedieť viac

 

Nikto iný to za vás neurobí, tak do toho!

Vyberte si z dvoch úrovní cvičebného plánu a začnite.