Predstavujeme vám značky, ktoré navrhujeme my v Sportisime. Značky, do ktorých premietame všetko, čo od perfektného športového oblečenia a vybavenia sami očakávame. Značky, s pomocou ktorých vás za skvelé ceny vybavíme na všetky chvíle v pohybe. Naše značky.

Značku Crossroad sme vyvinuli, aby sme vás vybavili na každý únik do prírody. Tak ako na každom treku, základom sú poriadne topánky, ale u nich to nekončí. V ponuke máme tiež kvalitné batohy, spacáky, trekové palice a ďalšie vybavenie do prírody. S dôrazom na fajn cenu a precízne spracovanie.

 

 

 

Značka Lewro má na svedomí kvalitné a cenovo dostupné oblečenie a doplnky pre deti. Spája funkčné materiály s dizajnom, ktorý budú vaše ratolesti rady nosiť na šport a do prírody, ale aj do školy. Dôraz kladie hlavne na pohodlie a bezpečnosť, aby sa malí nezbedníci mohli sústrediť na zábavu a neboli obmedzovaní oblečením.

 

Máte radi cyklistiku? Potom už možno značku Arcore poznáte. Za dobrú cenu ponúka bicykle pre deti a všetko vybavenie, ktoré budete na cyklovýlety potrebovať, od náhradných duší a náradia až po obuv, prilby, kraťasy a cyklistické rukavice.

 

Viac ako desaťročná skúsenosť so skateboardmi, longboardmi a lifestylovou módou, ktorá sa premietla do prepracovaného dizajnu, kvalitného spracovania a do príjemných cien. To je značka Reaper.

 

Plná pozornosť značky Zealot sa upiera ku kolieskovým korčuliam a vybaveniu na ne, napríklad chráničom alebo náhradným kolieskam. Zo širokej ponuky designov aj typov inline korčúľ si vyberie celá rodina, a radosť urobia aj vašej peňaženke.

 

 

Značku Fitforce navrhujeme pre každého, kto sa chce udržať v kondícii po celý rok. Či už si zájdete na vedenú lekciu, cvičíte doma, vrhnete sa do boxerského ringu alebo si dáte koliesko na posilňovacích strojoch, oceníte kvalitné spracovanie a materiály, ktoré vás nenechajú v štichu. Okrem funkčného fitness oblečenia si vyberiete aj z množstva najrôznejších cvičebných pomôcok.