Technológia, ktorá váš výkon vystrelí do nebies

Adidas, Nike, Asics, Under Armour. Veľká štvorka výrobcov bežeckých topánok si podmanila trh s technológiami, ktoré vám dajú náskok. Vyskúšajte ich.

 

 

 

Naboostujú váš výkon

Podrážka pripomínajúca polystyrén obsahuje tisíce Boost kapsúl, ktoré pre vás pracujú v každom kroku. Fungujú totiž ako pamäťová pena vracajúca bonusovú energiu absorbovanú pri dopade. Každý odraz vás totiž zrýchli a pohodlný plynulý beh predĺži vašu vytrvalosť.

Vybrať si

 

 

Ľahkosť plná energie

Okrem toho že sú topánky veľmi ľahké, vám pri každom kroku dodávajú veľa energie. O jej prísun sa stará vankúšik naplnený vzduchom, ktorý pri dopade pohlcuje náraz a ihneď sa vymršťuje späť, čím podporuje rýchly pohyb a zároveň zabraňuje preťažovaniu svalov, kĺbov a šliach.

Vybrať si

 

 

 

 

Neriešte terén, proste bežte

Pri každom dopade musí noha v závislosti od terénu zniesť 3-5 násobok telesnej hmotnosti bežca. Podrážky so špeciálnou gélovou medzipodošvou od Asics túto záťaž vedia rovnomerne rozprestrieť a absorbovať, či už bežíte na betóne, v lese alebo na bežeckej dráhe.

Vybrať si

 

 

Behajte s ľahkosťou ako na mesiaci

S technológiou HOVR ™ sa budete cítiť, ako by sa pri behu znížila gravitácia. Špeciálna pena a dynamická sieť Energy Web totiž dokonale tlmí každý dopad a absorbovanú energiu okamžite vracajú do odrazu. Pri niektorých modeloch navyše systém MapMyRun analyzuje štýl behu a odporučí vylepšenie tréningu.

Vybrať si

 

 

 

 

Topánky do všetkých podmienok

Podrážka Contagrip vám pomôže zabrať na každom povrchu, pri behu i chôdzi do kopca. Gumové časti podrážky sa delia do niekoľkých zón podľa tvrdosti. Tvrdší okraj podrážky vám tak zaistí dokonalú trakciu a zvýši odolnosť. Mäkkší prostriedok zase zabráni podkĺznutiu.

Vybrať si

 

 

Dážď vás nezastaví

Či už beháte krátko alebo si dávate polmaratón ako rozcvičku, dážď je vždy nepriateľ. S ochrannou vrstvou GORE-TEX® sa však svojho úhlavného nepriateľa zbavíte. Vďaka vodovzdornej membráne vám už do topánok nikdy nezatečie a vy môžete pohodlne zdolávať kilometre.

Vybrať si