AKTUÁLNE: Naše predajne fungujú ako bezpečné výdajné miesta – objednajte si cez e-shop produkt a my vám ho pripravíme na vyzdvihnutie. Výmena tovaru na mieste nie je možná, vrátenie a reklamácia áno. Zistiť viac

NEVYJDITE Z KONDÍCIE

CVIČIŤ SA DÁ AJ DOMA


Každý pracovný deň vám servírujeme nové tipy na cvičenie aj relax v pohodlí domova. Poďte do toho s nami a udržte sa v kondícii. Nielen, že posilňovanie, preťahovanie, jóga a vôbec akýkoľvek pohyb zlepšuje náladu (vyplavujú sa pri ňom endorfíny, hormóny šťastia), ale prispieva aj k posilneniu imunity. A tá je teraz veľmi dôležitá. Tak poďte na to!

 

Na čo by ste špeciálne v týchto dňoch nemali zabúdať?

Ak už ste v športovom, podložku máte pripravenú a čakáte na ďalšie pokyny, super! Či už sa doma pustíte do kardia, tvrdého posilňovania vybraných partií, jógy alebo "len" strečingu, mali by ste myslieť na pár dôležitých vecí, aby vaše cvičenie bolo efektívne, príjemné a prispelo k utuženie vášho zdravia. Tu sú:

 

 

Zoberte si niečo, čo vás nebude obmedzovať v žiadnom pohybe.

Kyslík je pri zvýšenej fyzickej záťaži potrebný.

Než sa pustíte do tréningu, dajte si strečing a zahrejte svoje svaly.

Neprepínajte sa. Dajte si skôr menej opakovaní so správnou technikou.

Pre rast svalov aj regeneráciu je dôležitý príjem kvalitných živín.

 

Čo sa vám (pravdepodobne) bude hodiť?

Je jasné, že vaša obývačka nie je fitko. (Ak máte doma posilňovňu, tak ticho závidíme ...) Ale aj bez strojov a desiatok druhov činiek si môžete parádne zacvičiť. Využijete pri tom hlavne váhu vlastného tela, prípadne pár základných pomôcok. Ako podložka sa hodí karimatka alebo aspoň uterák. Budete cvičiť podľa našich pravidelných tipov z Facebooku, Instagramu či newslettera? Potom si zožeňte ešte nejakú tú stoličku namiesto fitness lavice.

https://www.sportisimo.sk/posilnovanie/

Pre tipy na cviky, športové filmy a ďalšie užitočné informácie sledujte náš FacebookInstagram a odoberajte náš newsletter.