Upozornenie: Aby náš e-shop fungoval ešte lepšie, prechádzame v týchto dňoch na nový systém. Odovzdanie tovaru dopravcovi preto aktuálne môže trvať 3–5 dní. Ďakujeme za pochopenie.

Wish MASTER PRO 50000

Bedmintonová raketa (6311026061)

Popis

Wish MASTER PRO 50000

Bedmintonová raketa WISH MASTER PRO 50000 je najvyšším modelom WISH na sezónu 2018/2019. Vďaka použitiu moderných technológií má raketa vynikajúce herné vlastnosti, ktoré ocenia začiatočníci aj mierne pokročilí hráči.
Raketa je určená pre pokročilých a pretekárskych hráčov, ktorí hľadajú ideálnu zbraň na celodvorcovú hru. Vďaka stredne tuhému shaftu (3/5) a vyváženiu na stred (3/5) je raketa veľmi dobre ovládateľná v technických úderoch a zároveň presná v útoku. Výplet WBS 900 ponúka skvelú odolnosť a zároveň maximálnu silu a repulziu. Je určená pre ofenzívnejších a silovejších hráčov. Raketa má kvalitný PU grip, s veľkosťou G3 a obal na celú raketu.
WISH je tradičná športová značka, ktorá sa špecializuje na výrobu bedmintonového vybavenia už od roku 1986. Vďaka neustálej práci na vývoji nových technológií prináša skvelé herné vlastnosti všetkých výrobkov. Preto si produkty vyberajú nielen pretekárski, ale aj pokročilí a začínajúci hráči.

  • TOP model WISH
  • vynikajúce herné vlastnosti
  • Woven fibre je pokročilý materiál, ktorý je široko využívaný v leteckom priemysle. Skvelo vylepšuje odolnosť a torznú tuhosť rakety, čo zlepšuje herné vlastnosti rakety.
  • Woven fibre zvyšuje pevnosť rámu rakety o 20% a zároveň znižuje celkovú váhu rakety o 10%
  • Nano technology- kombinácia Nano materiálu a živice nezvyšuje len odolnosť a flexibilitu rámu, ale aj výrazne zlepšuje herné vlastnosti rakety
  • Aerodynamic - s využitím princípov aerodynamiky majú osemuholníkové a šesťuholníkové tvary rámu výrazne menší odpor vzduchu než štandardné tvary rámu, vďaka tomu je manipulácia s raketou o toľko jednoduchšia a rýchlejšia!
  • Hot Melt Technology je pokročilý termoplastický proces pri teplote 250 stupňov Fahrenheita. V týchto extrémnych podmienkach sú karbónové vlákna v ráme rakety úplne precízne formované, čo zvyšuje pevnosť a odolnosť rámu a viac ako 30%.
  • odporúčané napätie výpletu: Main: 12,5-13,5 kg / Cross: 13,5-14,5 kg

Špecifikácie

Číslo artiklu 6311026061
Kód produktu 1306
Materiál 40T Hot Melt Graphite + Woven
Tvar hlavy izometrický
Tuhosť rámu stredne tuhý 3 /5
Vyváženie na stred 3/5
Výplet áno, WISH WBS 900 optic yellow (0,70 mm), vyrobený v Japonsku
Dĺžka 67.5 cm

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Ako vybrať veľkosť gripu

Odporúčame priložiť pravítko k napnutej dlani, prsty smerujú nahor jeden vedľa druhého. Pravítko musíte priložiť tak, aby udržovalo líniu medzi prstenníčkom a prostredníčkom. Zmerajte vzdialenosť od miesta prostrednej laterálnej čiary (pokiaľ mierne ohnete dlaň, uvidíte celkom 3 najvýraznejšie „čiary života“) až po koniec prstenníčka. Podľa výslednej nameranej hodnoty v cm vyberiete pomocou tabuľky veľkosť gripu.

 

Označenie gripu  Nameraná hodnota  Odporúča sa pre
G1 10,5 cm ženy
G2 10,8 cm ženy
G3 11,1 cm ženy/mužov
G4 11,4 cm mužov
G5 11,7 cm mužov

 

Wish MASTER PRO 50000

Cena: 69,99 €