AKTUÁLNE: Od 19. 1. môžu do našich predajní všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení. Zistiť viac

Čím si získate srdce každého hrdého futbalistu

 

Možno neviete naspamäť súpisky najúspěšnejších svetových tímov ani nedokážete presne vysvetliť, čo to je offside. Chcete však stopercentne urobiť radosť futbalovému nadšencovi? V takom prípade čítajte ďalej. Máme pre vás množstvo perfektných tipov na darčeky, nad ktorými zaplesá srdce každého futbalistu, možno aj rovnako intenzívne ako pri skórovaní do brány. Takže hurá na ihrisko, bude to zábava!

Pre hviezdu, ktorá chce naozaj zažiariť

 

Hovorí sa, že futbalistovi stačí mať do čoho kopnúť a nič viac už nepotrebuje. Nie je to pravda a každý, kto aspoň príležitostne vybehne na trávnik, o tom vie svoje. Kvalitné kopačky sú základ. Než začnete vyberať, zistite, aký typ kopačiek by sa vášmu futbalistovi hodil. V ponuke sú klasické kolíkové (kolíky sa z nich dajú odobrať), tak aj lisovky (majú jednoliatu podrážku), lisokolíky (kombinácia kolíkov a lisoviek), alebo turfy (vhodné na umelý trávnik). Ponuka je skutočne pestrá a výrobcovia sa predbiehajú v technológiách, ktoré majú hráčom pomôcť víťaziť. Zatiaľ čo v minulosti pripomínal futbal v daždi skôr zápasy v bahne, dnes už zoženiete kopačky s podrážkou, na ktorú sa bahno nelepí, hráči sa zbytočne nešmýkajú a ľahko sa im behá. S takou výbavou vašu futbalovú hviezdu nič nerozhodí a bude sa môcť sústrediť na výhru.

39,95 €(62%) 14,95 €
119,99 €(33%) 79,95 €
45,00 €(33%) 29,95 €
79,95 €(56%) 34,95 €
35,00 €(28%) 24,95 €

Aby bolo jasné, za ktorý tím sa kope

 

Je jedno, či ten, koho chcete obdarovať, fandí Slovanu, alebo Spartaku, či sleduje každý zápas Manchester United, či dá prednosť Realu Madrid. Podstatné je, aby ste v tom mali jasno vy a siahli po drese toho správneho klubu. Tým jednoznačne potešíte veľkých aj malých futbalistov, pretože oddanosť tímu je celoživotná záležitosť.

64,99 €(27%) 46,95 €

Chce to kľud a zostať v teple

 

Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, futbal je celoročný šport. Aby sa dal hrať skutočne kedykoľvek, musia mať hráči kvalitné oblečenie. Či je leto, alebo zima, základom úspechu je vrstvenie. V horúcich letných dňoch sa futbalista neobíde bez funkčnej bielizne, ktorá odvádza pot. Často sa vyrába z chladivých materiálov, takže je veľmi príjemná na nosenie. Naopak v zime musí byť základným stavebným kameňom termo bielizeň s dlhým rukávom, ktorá perfektne sadne a zahreje. Na ňu budú vhodné teplé funkčné mikiny a nakoniec šuštiaková vetrovka z nepremokavého materiálu. Futbalisti telom aj dušou, ktorí kopú do lopty skutočne v každom počasí, ocenia aj športovú čiapku alebo rukavice a rozhodne nič nepokazíte ani vtedy, keď mu vyberiete tepláky alebo trenky jeho obľúbenej značky.

22,95 €(39%) 13,95 €

Aj športovcom to môže pristať

 

Každý z nás chce vyzerať dobre pri akejkoľvek činnosti. Samozrejme aj keď hráme futbal. Doprajte svojmu športovcovi, aby si pripadal neodolateľne, a vyberte mu napríklad nové štulpne, ktoré mu budú farebne ladiť s dresom. Určite mu tým urobíte radosť. Originálnym darčekom bude taktiež taška alebo batoh na veci na tréning. Pokiaľ si ten, koho chcete obdarovať, vystačí s minimom, darujte mu gymsack so zaujímavým dizajnom alebo logom jeho obľúbenej športovej značky.

9,53 €(26%) 6,99 €
38,95 €(20%) 30,95 €
7,95 €(37%) 4,95 €

Doplnky sú zásah do čierneho

 

Aj malý darček môže urobiť veľkú radosť. Napríklad potítko, pumpička alebo sieť na lopty sú veci, bez ktorých sa tím na trávniku len ťažko obíde. Skutočne dôležitými doplnkami sú doplnky stravy a športová výživa. Takým prekvapením pomôžete vášmu futbalistovi dosiahnuť kondíciu, ktorú chce dosiahnuť. Praktickým a hlavne potrebným darčekom sú aj rôzne bandáže a tejpy. Niečo pre zdravie je predsa to najlepšie, čo vôbec môžete druhému dať.

13,95 €(3%) 13,49 €

Trocha povzbudzovania a inšpirácie neuškodí

 

Pokiaľ máte doma nielen aktívneho futbalistu, ale aj fanúšika, ktorý sa rád chodí pozerať na zápasy profíkov, urobte mu radosť maličkosťou zo širokej škály fanúšikovských potrieb. Takmer povinným vybavením sú šály a šiltovky, ale prekvapiť môžete napríklad aj peňaženkou s logom obľúbeného tímu. A ak chcete potešiť aj veľkého, aj malého futbalistu, dajte im ako spoločný darček loptu. Keď si potom pôjdu spolu zahrať, budú mať okrem spoločne stráveného času aj pocit, že kopú za svoj vysnený tím.

14,00 €(14%) 11,95 €