AKTUÁLNE: Od 19. 4. predajne otvorené opäť pre bežný nákup, prosíme rešpektujte hygienické opatrenia. Výmeny, vrátenie aj reklamácie tovaru sú možné. Zistiť viac

Predajne

32Predajní + e-shop
Nakúpte na jednej z 32 predajní.

Vyberte predajňu podľa kraja.

32Predajní + e-shop
32Predajní + e-shop
Satu Mare Hunedoara Ialomiţa Iaşi Ilfov Maramureş Mehedinţi Mureş Neamţ Olt Prahova Arad Sălaj Sibiu Suceava Teleorman Timiş Tulcea Vaslui Vâlcea Vrancea Gorj Alba Argeş Bacău Bihor Bistriţa-Năsăud Botoşani Braşov Brăila Buzău Caraş-Severin Călăraşi Cluj Constanţa Covasna Dâmboviţa Dolj Galaţi Giurgiu Harghita Bucuresti
AKTUÁLNE: Od 19. 4. predajne otvorené opäť pre bežný nákup, prosíme rešpektujte hygienické opatrenia. Výmeny, vrátenie aj reklamácie tovaru sú možné. Zistiť viac

Predajne podľa polohy

SPORTISIMO (32)

Baia Mare, Bulevardul București

Bulevardul București 53

Lu - Du: 09:00-21:00

baiamare@sportisimo.ro

Bistrita, Calea Moldovei

Calea Moldovei 13

Lu - Sâ: 09:00 - 21:00 Du: 10:00 – 18:00

bistrita@sportisimo.ro

Botosani, Bulevardul Mihai Eminescu

Bulevardul Mihai Eminescu 2

Lu – Du : 09:00 – 21:00

botosani@sportisimo.ro

Braila

Principala Str. 4B

Lu - Du: 09:00 - 18:00

braila@sportisimo.ro

Braila, Calea Vitan

Calea Vitan 55-59

Lu - Jo: 10:00 - 21:00, Vi- Du: 9:00 - 18:00

bucuresti3@sportisimo.ro

Braila, Strada General Gheorghe Avrămescu

Strada General Gheorghe Avrămescu 10E

Lu – Jo : 9:00 – 21:00, Vi - Du: 9:00 - 18:00

braila2@sportisimo.ro

Bucuresti - Plaza Romania

Bulevardul Timișoara 26

Lu - Du: 09:00 - 18:00

bucuresti2@sportisimo.ro

București, Șoseaua București-Ploiești

Șoseaua București-Ploiești km. 20

Lu - Du 9:00-21:00

bucuresti4@sportisimo.ro

București Militari, Bulevardul Iuliu Maniu

Bulevardul Iuliu Maniu 536-560

Lu -Du: 09:00 - 18:00

bucuresti5@sportisimo.ro

Calarasi

Strada Eroilor 42

Lu - Sâ: 9:00- 20:00, Du: 9:00-18:00

calarasi@sportisimo.ro

Câmpina - Bulevardul Nicolae Bălcescu

Bulevardul Nicolae Bălcescu 46,

Lu - Sâ: 9:00 - 21:00, Du: 9:00 - 19:00

campina@sportisimo.ro

Cluj Napoca, Bulevardul Muncii

Bulevardul Muncii nr. 1 - 15

Lu - Du: 9:00 - 18:00

clujnapoca@sportisimo.ro

Constanta, Bulevardul Tomis

Bulevardul Tomis 391

Lu - Jo: 9:00 – 21:00, Vi - Du: 9:00 - 18:00

constanta@sportisimo.ro

Craiova, Calea București

Calea București 144

Lu – Jo: 10:00 – 21:00, Vi - Du: 10:00 - 18:00

craiova@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00 - 21:00 Du: 9:00 - 18:00

drobeta@sportisimo.ro

Făgăraș, Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu nr. 85-87

Lu - Sâ: 9:00 - 21:00, Du: 9:00 - 18:00

fagaras@sportisimo.ro

Focșani, Bulevardul Brăilei

Bulevardul Brăilei 102

Lu – Si: 9:00 – 21:00, Du: 9:00 – 18:00

focsani@sportisimo.ro

Giurgiu, Bulevardul București

Bulevardul București 57A

Lu - Jo: 10:00 - 21:00, Vi - Du: 10:00 - 18:00

giurgiu@sportisimo.ro

Iași, Șos. Păcurari

Șos. Păcurari nr. 121

Lu - Sâ: 9:30 - 21:00, Du: 9:30 - 20:00

iasi@sportisimo.ro

Medgidia, Independentei strada

12 Independentei strada

Lu - Sâ: 9:00- 21:00, Du: 9:00 - 18:00

medgidia@sportisimo.ro

Miercurea Ciuc

Str. Iancu de Hunedoara 31

Lu - Du: 09:00-21:00

Miercureaciuc@sportisimo.ro

Mioveni - Strada Ion C. Brătianu

Strada Ion C. Brătianu

Lu - Sâ: 9:00 - 21:00, Du: 9:00 - 18:00

mioveni@sportisimo.ro

Oradea

Calea Borsului, Nr. 2C

Lu - Jo: 09:00 - 21:00, Vi - Du: 9:00 - 18:00

oradea@sportisimo.ro

Pipera, Șoseaua București Nord

Șoseaua București Nord 14

Lu – Du: 09:00 - 18:00

bucuresti@sportisimo.ro

Râmnicu Sărat, Strada Constantin Brâncoveanu

Strada Constantin Brâncoveanu 46A

Lu - Sâ: 09:00 - 21:00, Du: 9:00 - 20:00

ramnicusarat@sportisimo.ro

Satu Mare

Strada Careiului 77-79

Lu - Du: 09:00 - 21:00

satumare@sportisimo.ro

Sighetu Marmației - Strada Bogdan Vodă

Strada Bogdan Vodă 164 - 170,

Lu - Sâ: 09:00-21:00 , Du: 09:00 – 18:00

sighetumarmatiei@sportisimo.ro

Slobozia

Șoseaua București-Constanța 3

Lu - Jo: 9:00 – 21:00, Vi - Du: 9:00- 18:00

slobozia@sportisimo.ro

Suceava, Calea Unirii

Calea Unirii 27B

Lu - Sâ: 9:00 - 21:00, Du: 9:00 - 20:00

suceava@sportisimo.ro

Targoviste

Str. Cercel Petru, 33B, Târgoviste, Dâmbovita

Lu - Du: 10:00 - 21:00

targoviste@sportisimo.ro

Târgu Mureș, Strada Gheorghe Doja

Strada Gheorghe Doja 64-68

Lu - Du: 09:00-21:00

targumures@sportisimo.ro

Tulcea - Strada Barajului

Strada Barajului 5

Lu - Jo: 9:00- Sa: 21:00, Du: 9:00 – 19:00

tulcea@sportisimo.ro