Nákup bicykla v predajni a e-shope. 

Zvažujete nákup nového bicykla a váhate či máte navštíviť predajňu, alebo si bicykel objednať v e-shope? Tu nájdete tie najdôležitejšie informácie. 

Nákup bicykla v kamennej predajni. 

Pokiaľ ste si už kúpili bicykel v našej predajni, alebo sa chystáte na nákup bicykla v predajni, mal by byť bicykel nastavený a ihneď pripravený na jazdu. Bicykel si v predajni môžete samozrejme vyskúšať. Prípadné otázky vám určite zodpovie preškolený personál predajne. V predajni si môžete vybrať ďalšie doplnky, ktoré vám na mieste na bicykel namontujú. 

 

 

Po prejdení 100-200 km môžete využiť možnosti garančnej prehliadky.

Tá je samozrejme zadarmo!

 

 

 

Nákup bicykla v e-shope

Pokiaľ premýšľate o nákupe bicykla v našom e-shope, a máte obavy v akom stave Vám bicykel príde, tak nemusíte! Bicykel vám príde zabalený v krabici v 80% stave zloženia. Po vybratí bicykla z krabice stačí jednoducho namontovať pedále, otočiť riadidlá a dotiahnuť niekoľko skrutiek na predstavci. Samozrejme môžete využiť služby servisných kútikov v našich kamenných predajniach. Stačí keď navštívite niektorú z našich predajní, kde vám bicykel na základe faktúry nastavia. Pokiaľ ste si spoločne s bicyklom zakúpili ďalšie doplnky, tak vám ich v predajni na bicykel namontujú. 

 

Samozrejme tiež máte možnosť využívať garančného servisu zadarmo. Po najazdení 100-200 km môžete opäť navštíviť niektorú z našich kamenných predajní a bicykel si nechať skontrolovať a nastaviť.