adidas ELECTRIFY V110 W

Dámska bežecká obuv - adidas (Q21841)

Popis

adidas ELECTRIFY V110 W

Dámska bežecká obuv adidas ELECTRIFY V110 W s priedušným zvrškom zo sieťoviny pre maximálnu ventiláciu. Vynikajúce odpruženie päty s minimálnou dodatočnou hmotnosťou. adiWEAR podrážka pre dlhšiu trvanlivosť proti opotrebeniu.

  • adiWEAR - vysoko odolná podrážka proti odreninám a opotrebeniu

Špecifikácie

Kód produktu Q21841
Zvršok textília, syntetika
Medzipodrážka EVA
Podrážka guma
Technológia podrážky adiWEAR
Terén cesty, spevnené cesty
Nášľap bežca neutrálný
Technológia adiWEAR®
Kolekcie Adidas Performance

Použité technológie

adiWEAR®

Je špeciálna technológia podrážok u topánok Adidas.

adiWEAR® je mimoriadne odolná guma, ktorá nezanecháva šmuhy. Používa sa na vysoko exponovaných miestach podrážok športových topánok Adidas, aby sa zabránilo ich predčasnému opotrebovaniu.

Nároky na obuv sú závislé na vlastnostiach hracieho povrchu. Podrážka musí byť extrémne odolná proti oderu (zvlášť na tvrdých povrchoch alebo na škvarových ihriskách), súčasne ale musí ponúkať optimálnu priľnavosť (bez toho aby sa zasekávala) a byť pružná všade tam, kde je to potrebné. Preto je rada topánok Adidas opatrená podrážkou adiWEAR® zo špeciálnej gumovej zmesi pre maximálnu trvanlivosť pri optimálnej priľnavosti. Adidas adiWEAR® nájdete taktiež u výrobkov pre beh, outdoor a golf.

Kolekcie

Adidas Performance

Produkty označené logom adidas Performance naväzujú na filozofiu samotného zakladateľa spoločnosti adidas, Adiho Dasslera. Jeho hlavným poslaním a motiváciou bolo poskytovať športovcom špičkové produkty. adidas Performance dnes ponúka funkčné oblečenie a športovú obuv pre širokú škálu športov, ako je napr. beh, futbal, outdoor, tréning, basketbal, tenis, volejbal a dalšie. Vďaka kombinácií najnovších technológií a revolučných materiálov vznikajú produkty, ktoré športovcom pomáhajú prekonať hranice svojich vlastných možností. Z kolekcie adidas Performance si vyberie každý – od rekreačného milovníka športu až po vrcholového športovca.

Hodnotenie

Celkové hodnotenie

0

hodnotení produktu

0
0
0
0
0

Máte tento produkt? Podeľte sa o svoje skúsenosti!

Pridať vlastné hodnotenie

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť