9 osvedčených tipov na darčeky pre ženy

Vieme, čo letí a radi vám poradíme – nechajte sa inšpirovať našimi vianočnými tipmi a doprajte svojim blízkym mnoho zážitkov, ktoré poskytuje aktívny spôsob života.

„Konečne mi je teplo“

Lyžovačka s deťmi, romantické zimné prechádzky alebo varené víno s kamarátkami na vianočných trhoch vo Viedni. To sú chvíle, ktoré si skutočne užíva. Postarajte sa o to, aby  pri nich bola v teple.

 

Vyberte jej farebnú bundu na snowboard s vodeodolnou membránou a snehovým pásom. Urobte jej radosť hrejivou páperovou bundu na výlety do hôr. Alebo jej pod stromček zabaľte trendy bundu z mikrovlákna s kožušinovou kapucňou na zimné prechádzky po zasnežených mestách.

 

Nech už sa vyberie kamkoľvek, vďaka vám bude jej telo vždy v príjemnom teple.

 

Ukázať vianočné tipy

„Konečne mám miesto na dôležité veci.“

Niekedy si potrebuje zbaliť veci do posilňovne a do práce zároveň, inokedy ide na výlet s rodičmi. A deti sa na výlet tiež sami nezbalia. Keď má žena po ruke všetky svoje dôležité veci, a ešte vypadá dobre, až potom si môže vychutnávať život.

 

Kúpte jej špeciálny športový batoh s rolovacím otváraním, elegantný batôžtek do mesta alebo retro štýlovku, ktorá sa hodí ku každému outfitu.

 

Uvidíte, že z každého výletu, prechádzky a výpravy sa vráti plná zážitkov a nabitá energiou.

 

Ukázať vianočné tipy

„Hneď ma tá jazda na bicykli viac baví.“

Začína to krátkymi vychádzkami po meste, pokračuje desiatkami kilometrov dlhými výletmi a vrcholí dokonalými výhľadmi do okolia pri horských výšľapoch. Cyklistika prebúdza vášne. A so správnym vybavením do toho pôjde naplno.

 

Do cyklobatoha alebo taštičky na rám sa jej vojde všetko dôležité, napríklad mobil na nádherné fotky. Vďaka praktickému hydrovaku nebude nikdy smädná a s tachometrom vždy vie, koľko toho už na bicykli zvládla.

 

Ale najdôležitejšia je bezpečnosť. Obstarajte jej prilbu, o ktorej takmer nebude vedieť, ale bude v nej vypadať skvelo.

 

Ukázať vianočné tipy

„Najlepšie lyžovanie, aké som zažila.“

Nádherné výhľady z lanovky, kilometre perfektne upravených zjazdoviek a aj nejaký ten drink pod zjazdovkou v bare. Zimné dovolenky sú plné zážitkov. A čím lepšie pri tom vyzerá, tým viac si ich užíva.

 

Darujte jej prilbu a okuliare, v ktorých bude okúzľujúca a zároveň ju ochránia pred nebezpečným a nepríjemným snežením. Vďaka systému odvetrávania sa navyše nezahmlia.

 

A nezabudnite na vak na lyže a lyžiarky. Či sa ide lyžovať do francúzskych Álp alebo na svah kúsok za mesto, vybavenie musí dôkladne zabaliť.

 

Ukázať vianočné tipy

„Behanie som si obľúbila.“

Nezáleží na tom, či si dáva svoj obľúbený okruh ráno pred prácou, behá pri západe slnka na pláži, počas dovolenky alebo sa zúčastní horských pretekov. Behanie vždy prinesie nový zážitok. A s tou správnou výbavou sa príjemné zážitky menia na lásku. 

 

Jej bežecký zážitok pozdvihnete na novú úroveň mnohými spôsobmi: slúchadlami s držiakom za ucho, ktoré nikdy nevypadnú, inteligentným náramkom pre dokonalý prehľad o spálených kalóriách alebo kompresnými podkolienkami pre zvýšenie výkonu.

 

Darujte jej stovky kilometrov plných zážitkov, skrytých v bežeckom vybavení.

 

Ukázať vianočné tipy

„Nikdy som sa necítila v takej forme.”

Objav nového zábavného cviku, nový rekord v počte drepov, zhodenie kíl, ktoré ju tak dlho trápili. Zážitky z cvičenia sú neopakovateľné a opojné. A stačí tak málo – správne vybavenie.

 

Zabaľte jej pod stromček závesný systém TRX, s ktorým spevní celé telo, špeciálne činky Kettlebell pre silu v rukách a nezabudnite na podložku, s ktorou si zacvičí takmer všade.

 

Vy jej darujete fitness potreby, ona získa množstvo zážitkov z cesty za vysnenou postavou.

 

Ukázať vianočné tipy

„Neverila by som, čo všetko ten náramok dokáže.“

Keď nachodí denne 10 000 krokov, prežila deň naplno. Akonáhle jej tepová frekvencia pri behu vystrelí na 160, znamená to, že si siahla na dno. A pri pohľade na stovky spálených kalórií vie, že tá drina stojí za to. Darujte jej osobného trénera.

 

Napríklad sporttester, ktorý jej v spolupráci s telefónom nastaví tréningový plán, inteligentné hodinky nabité funkciami alebo náramok, ktorý sa stane jej novým osobným trénerom.

 

Dajte jej túto elektroniku a dostane dôkaz, že každý deň prekonáva sama seba.

 

Ukázať vianočné tipy

„Nepovedala by som, že v čiapke môžem vyzerať tak dobre.”

Krásne zasnežené horské vrcholy v slnečných lúčoch alebo romanticky vysvietené nočné mestá, zahalené snehom. Zima ponúka mnoho krásnych vizuálnych zážitkov. A v štýlových zimných doplnkoch medzi ne bude patriť aj ona.

 

Napríklad v elegantnej pletenej čiapke s brmbolcom, s farebnou šatkou so šiestimi spôsobmi nosenia alebo v hrejivých dizajnových rukaviciach.

 

Vďaka vám si bude bezstarostne užívať zimnú atmosféru. 

 

Ukázať vianočné tipy

„Môžem sa vyváľať v snehu, koľkokrát chcem”

Kto by nemal rád zimné radovánky. Tvorenie anjelov v snehu s deťmi, šantenie na zjazdovkách s mnohými pádmi alebo brodenie v snehu po kolená počas výletu na horách. Ona si to ale bez poriadnej spodnej vrstvy neužije.

 

Darujte jej funkčné tričko z Merino vlny, ktoré zahreje a zároveň odvádza pot, alebo bezšvové spodky, ktoré nikdy nie sú tesné. Alebo siahnite rovno po celom sete.

 

Postarajte sa o to, že si dokonalo užije zimné chvíle bez drkotania zubov a trasúcich sa rúk.

 

Ukázať vianočné tipy