9 osvedčených tipov na darčeky pre mužov

Vieme, čo letí a radi vám poradíme – nechajte sa inšpirovať našimi vianočnými tipmi a doprajte svojim blízkym mnoho zážitkov, ktoré poskytuje aktívny spôsob života.

„V tejto bunde zvládnem všetko.“

Pánska jazda v zasnežených Tatrách, šantenie s deťmi na zjazdovke, romantická prechádzka po zimnej Kodani. Je toľko zážitkov, ktoré môže zhatiť jediný problém – keď mu v skrini chýba poriadne teplá bunda.

 

Vyberte mu farebnú bundu na snowboard so snehovým pásom a zodpovedajúcim vodným stĺpcom. Kúpte mu synteticky izolovanú páperovú bundu ideálnu na náročné horské výšľapy. Alebo mu pod stromček zabaľte bundu z dutého vlákna na mrazivé prechádzky po meste.

 

Nech už vydá kamkoľvek, vďaka vám si to užije naplno. Bez premočených rukávov a drkotajúcich zubov.

 

Ukázať vianočné tipy

„Tam sa mi vojde úplne všetko.“

Niekedy si potrebuje zbaliť oblečenie do fitka spolu s notebookom, na horách sa zase hodí poriadna opora chrbta, inokedy so sebou na výlet musí vziať množstvo vecí pre deti. Zážitky si do batoha nezbalí, ale keď je o jeho veci dobre postarané, nič mu nebráni si ich naplno užívať.

 

Obstarajte mu univerzálny športový batoh s bedrovým pásom na výlety, štýlový retro batôžtek do mesta alebo jednoduchý vak na šport.

 

Keď si má kam dať dôležité veci a nebolí ho chrbát, užije si nezabudnuteľné chvíle naplno.

 

Ukázať vianočné tipy

„Konečne to behanie dáva zmysel.“

Hovorí sa, že na behanie stačia len šortky a obuv. Lenže až vo chvíli, keď mu do slúchadiel začne hrať „Eye of The Tiger”, to má šťavu, a keď vďaka GPS objaví fantastickú lesnú trasu a na hodinkách vidí počet ubehnutých kilometrov za posledný mesiac – TOMU sa hovorí behanie. 

 

Nadeľte mu pod stromček špeciálne bežecké slúchadlá s držiakom za ucho, praktickým vreckom na mobil alebo rovno inteligentné športové hodinky, ktoré merajú tepovú frekvenciu aj spálené kalórie.

 

Darujte mu vybavenie na beh a miesto desiatok kilometrov z donútenia od vás získa stovky kilometrov, plné zážitkov.

 

Ukázať vianočné tipy

„Tak to je úplne iná lyžovačka.“

Čerstvý prašan, ktorý čerí špičkami svojich rýchlych lyží, adrenalínová jazda medzi stromami v nepreskúmanom teréne alebo výjazd lanovkou na ľadovec, z ktorého vedú dolu mrazivé kilometre nádherne upravených zjazdoviek. Toto si jednoducho bez poriadnej výbavy neužije.  

 

Venujte mu bezpečnú a zároveň pohodlnú prilbu alebo okuliare, ktoré dokonalo padnú, a okrem nepríjemných vločiek odrážajú aj ostré svetlo.

 

A keď mu obstaráte i vak na lyže a lyžiarky,  môže bez starostí preskúmavať nové zjazdovky alebo trasy na freeride

 

Ukázať vianočné tipy

„Teraz sa cítim ako na Tour de France.“

Rád užíva opojný pocit víťazstva na vrchole hory po desiatkach kilometrov šľapania? Má radšej vystrájanie na lesných singletrailoch, plných skokov a nebezpečných zjazdov? Alebo rád po ceste navštevuje okolité mestá?  Každá jazda je preňho zážitok. Vy mu ho môžete ešte umocniť.

 

S tachometrom plným funkcií bude mať vždy dokonalý prehľad o jazde, do cyklobatoha sa mu vojdú všetky dôležité veci a vďaka 1,5 litrovému hydrovaku nemusí kvôli pitiu zastavovať.

 

A nezabudnite na pretekársku prilbu, v ktorej si bude každú jazdu užívať neohrozene.

 

Ukázať vianočné tipy

„Už nemusím chodiť do posilňovne. Mám ju doma.”

Pocity, keď urobí prvý zhyb, keď ich zvládne desať alebo keď prvýkrát v zrkadle uvidí rysujúce sa svaly na bruchu, sú na nezaplatenie. Cvičenie je preňho jedným veľkým zážitkom z prekonávania vlastných limitov.

 

Aby za pôžitkom z vylepšovania vlastného tela nemusel chodiť stále do posilňovne, postarajte sa o to, že ju bude mať doma. Stačí hrazda na zhyby, variabilné jednoručné činky, lavica – a základ domácej posilňovne je hotový. 

 

Po každom cvičení vám jeho úsmev, vyčerpaný odplavenými endorfínmi ukáže, že to stálo za to.

 

Ukázať vianočné tipy

„S hodinkami ma ten šport viac baví.“

„Tak dnes 24 000 krokov, to bol výlet.“ „Wow, to bol tréning, priemernú tepovku 138 som ešte pri cvičení nemal.” „1 400 výškových metrov za 3 hodiny, to je snáď rekord.” Muži radi hneď vidia, čo práve dokázali.

 

Obstarajte mu sporttester, ktorý meria tep, kalórie a nastavuje tréningové zóny. Alebo siahnite po Inteligentných hodinkách, nabitých funkciami od výškomeru a rýchlomeru cez GPS navigáciu po meranie tepu pri plávaní.

 

A hodinky pomôžu skvalitniť aj jeho spánok, keď práve sníva o ďalších zážitkoch.

 

Ukázať vianočné tipy

„Najlepšia čiapka a rukavice, aké som kedy dostal.“

Testovanie pevnosti ľadu na rybníku za mestom. Bobovanie s deťmi na neďalekom kopci. Guľovačka počas silvestrovskej noci na chate u známych. Tie najlepšie zážitky naňho čakajú na tých najobyčajnejších miestach. Bez poriadnej čiapky budú ale polovičné.

 

Urobte mu radosť dvojvrstvovou čiapkou v štýlovom farebnom prevedení alebo prstovými rukavicami a palčiakmi v jednom, v ktorých môže ovládať dotykový displej. A miesto obyčajného šálu mu obstarajte multifunkčnú šatku so šiestimi spôsobmi použitia.

 

Vďaka vám si užije zimné radovánky bez omrznutých uší a skrehnutých prstov.

 

Ukázať vianočné tipy

„V tejto mikine chodím všade, zbožňujem ju.”

Keď sa na horskej chate večer ochladí, keď sa na dovolenke ide večer do mesta alebo keď si ide vyčistiť hlavu na prechádzku so psom do parku. To sú chvíle, kedy na sebe nemusí mať košeľu a kravatu. Ale chce vypadať dobre.

 

Riešením sú štýlové kúsky z našej ponuky. Napríklad mikina s kožúškom vnútri a kapucňou alebo tenšia štýlová mikina na zips s golierikom. A pod mikinu mu vyberte perfektne padnúce tričko.

 

Keď bude skvelo vypadať, bude sa aj oveľa lepšie cítiť.

 

Ukázať vianočné tipy