Skivo PARAFÍN ČERVENÝ

Parafín (8752001900)

Skladom

Expedujeme do 48 hodín

Tovar bude do 48 hodín expedovaný na Vami zadanú adresu v SR.

alebo k rezervácii na týchto predajniach

2,95 € s DPH

Množstvo
Rezervovať v predajni

Vyberte predajňu, na ktorej je tovar fyzicky skladom. Zarezervovaný tovar si môžete po potvrdení predajňou osobne vyzdvihnúť.

Na seznam

Popis

Skivo PARAFÍN ČERVENÝ

Parafín Skivo pre bežecké i zjazdové lyže + 1°C a vyššie. Zaisťuje dobrý sklz bežeckých a zjazdových lyží, snowboardov na snehu pri teplote +1°C a vyššia.
  • hmotnosť balenia - 40g
  • zaisťuje dobrý sklz bežeckých a zjazdových lyží či snowboardov na všetkých druhoch snehu pri rô znych teplotách. Slúži ako podkladový vosk pre základnú údržbu a konzerváciu sklznice.

Špecifikácie

Kód produktu 14710121
Použitie + 1°C a vyššie
Návod na použitie pre zaistenie dobrej trvanlivosti voskovania doporučujeme parafínové vosky do sklznice zažehliť. Vosk aplikujte na vyčistenú sklznicu, zbavenú zbytkov vosku a nečistôt. Žehličku nahrejte na teplotu 120 - 140 °C. Vosk priložte k žehličke a nechajte nahriať. Potom mäkký vosk rýchlo přiložte ku sklznici a rozotrite. Opakujte postup po celej dĺžke sklznice tak, aby ste vytvorili dostatečne hrubú vrstvu vosku (tým zabrámite priamemu kontaktu žehličky so sklznicou). Teraz vosk zažehlite do sklznice, vždy dodržujte smer žehlenia od špičky k päte. Vosk by sa mal rotápať, jeden ťah by mal trvať asi 20 sekúnd. Lyže nechajte vychladnúť na izbovú teplotu. Počas téejo doby natiahne sklznice potrebný vosk do pórov. Prebytočný vosk stiahnite pomocou škrabky Skivo plexi škrabka. Na záver sklznicu prekartáčujte mäkkým leštiacim kartáčom a preleštite utierkou Skivo.

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásený užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Výmena a vrátenie

Nie ste si istí vrátením, výmenou alebo reklamáciou tovaru? Tu sme pre Vás pripravili podrobné návody, ako postupovať správne.

výmena tovaru          vrátenie tovaru       reklamácia tovaru

Súvisiace produkty

od 0,99 €

ArcoreSKI FIX