Chcete mať vianočné darčeky včas? Nenechávajte nákupy na poslednú chvíľu, niektoré objednávky môžu mať oneskorené doručenie. Sledujte predpokladaný dátum dodania jednotlivých produktov.

Produkt bol pridaný do porovnávania.
Zobraziť porovnanie
Produkt bol odobraný z porovnávania.
1 / 8
0x
Na zoznam
Pre pridanie do obľúbených musíte byť prihlásený.
Produkt bol pridaný do porovnávania.
Porovnať
Zobraziť porovnanie
Produkt bol odobraný z porovnávania.
SHARP SHAPE

SHARP SHAPE CORK TRAVEL YOGA MAT MANDALA

Joga podložka Kód: 161275
Vypredané
Popis
Jogamatka Sharp Shape CORK TRAVEL YOGA MAT MANDALA vás bude sprevádzať pri každom dobrodružstve. Vďaka minimálnej váhe (800 g) v kombinácii ...
Popis

SHARP SHAPE CORK TRAVEL YOGA MAT MANDALA

Jogamatka Sharp Shape CORK TRAVEL YOGA MAT MANDALA vás bude sprevádzať pri každom dobrodružstve. Vďaka minimálnej váhe (800 g) v kombinácii so skladným prevedením je to spoločník, ktorý je ako stvorený na cesty. Travel mat sa dá jednoducho zložiť do formátu A4, alebo iného rozmeru, ktorý vám pohodlne zapadne do cestovnej tašky či batoha. Súčasťou balenia je popruh, ktorý objíme zrolovanú podložku na oboch koncoch, preto ju môžete ľahko zavesiť cez rameno a vybrať sa na lekciu. Využite ju v jogovom štúdiu, kedy ju môžete položiť na podložku, ktorá je v hale pri cvičení pripravená. So Sharp Shape Cork travel budete vždy vždy cvičiť na svojej obľúbenej podložke. nech už ste kdekoľvek. Horná vrstva Sharp Shape jogamatky je vyrobená zo 100% prírodného korku a spodnú vrstvu tvorí 100% prírodný kaučuk Rozmery výrobku vám poskytnú dostatok priestoru na všetky asány.   Starostlivosť o podložku je jednoduchá, stačí ju omývať navlhčenou handričkou (v prípade väčšieho znečistenia použite mokrý ručník s trochou pracieho prostriedku).

  • stvorená na cestovanie vďaka minimálnej váhe
  • dá sa jednoducho zložiť do formátu A4
  • Eco - friendly
  • vyrobená z recyklovateľného materiálu

Špecifikácie

Materiál
100 % prírodná korok
Materiál 1
100 % přírodní kaučuk
Šírka
61 cm
Dĺžka
183 cm
Kód produktu
161275
Kód dodávateľa
JI0276
Sýtosť farby produktu sa môže mierne líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri, alebo rozlíšenie vášho zariadenia.
Hodnotenie 0
Hodnotenie
Výmena a vrátenie
Výmena a vrátenie
O značke
SHARP SHAPE