AKTUÁLNE: Od 19. 1. môžu do našich predajní všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení. Zistiť viac

Pripravte sa na intenzívny zážitok! FITFAB Twenty je vypočutím želania fanúšikov, ktorí chceli trochu kratšie, a predsa intenzívnejšie lekcie. Z pomôcok využijete hlavne činky, expandery, booty band (posilňovacia guma) alebo napríklad bosu (balančná pomôcka). Avšak vo videu vždy cvičí tiež niekto, kto vám ukáže cvik bez pomôcok.

 

Vybaviť sa

Bosu ABS

25 min

 

Dvoma pekelnými sadami na stred tela, brucho a ramená vás prevedie Andy. Potrebovať budete činky a kto bude chcieť, môže to skúsiť aj s bosou.

HIIT

25 min

 

Tri sady, tri trénerky (Andrejka, Niki a Katy) a ich vysoko intenzívny intervalový tréning, ktorý na vás nenechá nitku suchú. Na cvičenie si pripravte činky.

 

BOOTY Band

25 min

 

Že booty band netvaruje iba pozadie, vám v posilňovacej lekcii v dvoch sadách dokáže Niki. Prvá je zameraná na spodok, druhá na vršok.

Toned ARMS

25 min

 

Maximálna koncentrácia na vršok tela s Andy. Či už sa do lekcie pustíte s expandérmi alebo činkami, poriadne zaposilujeme chrbát, ramená a paže.

 

Taichi YOGA

20 min

 

Kombinácia vinyasa jogy a pohybov inšpirovaných bojovým umením taichi. To je nová lekcia, ktorou vás prevedie náš joga guru Andrejka.

STRETCH

20 min

 

Príjemná lekcia na pretiahnutie a upokojenie s Katy pod dohľadom fyzio. Hodí sa perfektne po cvičení, behu, náročnom dni alebo ráno pre aktívne prebudenie..

 

 Zacvičte si v oblečení Reebok

 

Vyberte si pomôcky na cvičenie

 

 

O projekte FITFAB Strong

FITFAB Strong je český projekt, ktorý chce prinútiť ľudí obuť tenisky a cvičiť. Ukazuje pritom, že okrem tých tenisiek a oblečenia už k tomu ľudia nič ďalšieho nepotrebujú - cvičiť totiž môžu pokojne z pohodlia domova, a to úplne zadarmo.

 

"Chceme celú túto krajinu naučiť, že cvičenie nemusí byť trápenie a môže byť dostupné každému. Všetky lekcie sme natáčali naživo, aby ste vedeli, že v tom ideme s vami, "hovorí Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.Vyskúšať môžete aj ďalšie programy s rôznou náročnosťou

TIP: Videolekcie z rôznych programov môžete aj kombinovať. Ale hlavné je začať!