Nákup bicykla v predajni a e-shope. 

Zvažujete nákup nového bicykla a váhate či máte navštíviť predajňu, alebo si bicykel objednať v e-shope? Tu nájdete tie najdôležitejšie informácie. 

Nákup bicykla v kamennej predajni. 

Pokiaľ ste si už kúpili bicykel v našej predajni, alebo sa chystáte k nákupu bicykla v predajni, mal by byť bicykel nastavený a ihneď pripravený k jazde. Bicykel si v predajni môžete samozrejme vyskúšať. Prípadné dotazy Vám určite zodpovie preškolený personál v predajni. Tiež si v predajni môžete vybrať ďalšie doplnky, ktoré Vám na mieste na bicykel namontujú. 


Po prejdení 100-200 km môžete využiť možnosti garančnej prehliadky.
Tá je samozrejme zdarma!Nákup bicykla v e-shope. 

Pokiaľ premýšľate o nákupe bicykla v našom e-shope, a máte obavy v akom stave Vám bicykel príde, tak nemusíte! Bicykel Vám príde zabalený v krabici v 80% stave zloženia. Po vybratí bicykla z krabice stačí jednoducho namontovať pedále a otočiť riadidlá a dotiahnuť niekoľko matičiek na predstavci. Samozrejme môžete využiť služieb našich servisných kútikov v našich kamenných predajniach. Stačí keď navštívite niektorú z našich predajní, kde Vám bicykel na základe faktúry nastavia. Pokiaľ ste si spoločne s bicyklom zakúpili ďalšie doplnky, tak Vám ich v predajni na bicykel namontujú. 


Bicykle značky Scott sú z dôvodu správneho zostavenia zasielané len do kamenných predajní, kde budú odborne nastavené a pripravené k osobnému odberu. Nie je teda možné realizovať objednanie na adresu zákazníka. Pri vytváraní objednávky je nutné uviesť do poznámky informáciu, na akú predajňu si prajete bicykel odoslať. O ďalšom priebehu dodania budete informovaný e-mailom, alebo telefonicky. 


Samozrejme tiež máte možnosť využívať garančného servisu zadarmo. Po najazdení 100-200 km môžete opäť navštíviť niektorú z našich kamenných predajní a bicykel si nechať skontrolovať a nastaviť. 


V prípade objednania bicykla v e-shope je poštovné vždy zadarmo (tovar s cenou vyššou ako 69,- €).