Nutrend MAGNESILIFE 1 X 25ML

Magnézium (6751027877)

Zvýhodnená cena pre členov SPORTISIMO KLUBU

Členovia SPORTISIMO KLUBU tento produkt nakupujú za zvýhodnenú cenu. Pre jej zobrazenie sa prihláste. Ešte nie ste členom? Nevadí, registrácia, vám zaberie len pár minút.

Skladom - Odosielame do 3 dní

0,99 € s DPH

Množstvo
Rezervovať v predajni
Na seznam

Popis

Nutrend MAGNESILIFE 1 X 25ML

MAGNESLIFE je vysoko účinný roztok horečnatých iónov (magnézia). Tekutá forma zaistí lepšiu vstrebateľnosť a tak je prípravok určený pre akútne prípady disbalanciu horčíka v organizme. V praktickom balení ho môžete mať vždy u seba. 250 mg horčíka v jednej dávke. MAGNESLIFE obsahuje tiež vitamín B6.
  • Horčík (magnesium - Mg ) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou.
  • Horčík plní veľa životne dôležitých funkcií pri regulácií energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov.
  • Vitamín B6 (pyridoxin) musí byť neustále doplňovaný zo stravy. Mimo iné prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a ku zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • horčík naviazaný na biologických nosičov
  • tekutá forma zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť
  • obohatený o vitamín B6

Špecifikácie

Číslo artiklu 6751027877
Kód produktu MAGNESLIFE 1 x 25ML
Obsah 25ml
Určenie akútne podanie, možno však užiť aj ako prevenciu
Použitie Podávajte vyliatim obsahu fľaštičky do úst alebo zriedením jeho obsahu do vody. Zapíjať iba vodou či hypotonickým nápojom. Pre prípravu nie sú vhodné mliečne alebo alkoholické nápoje. Po otvorení obsah fľaštičky spotrebujte najneskôr do 24 hodín. Pred použitím zatraste! Prípadný mierny sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu. 
Upozornenie Nenahradzuje pestrú stravu. Nie je určené pre deti. Ukládajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chrýňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Výmena a vrátenie

Nie ste si istí vrátením, výmenou alebo reklamáciou tovaru? Tu sme pre Vás pripravili podrobné návody, ako postupovať správne.

výmena tovaru          vrátenie tovaru       reklamácia tovaru

Nutrend MAGNESILIFE 1 X 25ML

Cena: 0,99 €