Nutrend GLUTAMINE 300G

Aminokyseliny (VS004300)

Vypredané

15,99 € s DPH

Popis

Nutrend GLUTAMINE 300G

L-glutamin obsiahnutý v produkte Nutrend GLUTAMINE 300G je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich aminokyselín v kostrovom svalstve. Aminokyseliny predstavujú stavebné kamene každej bielkoviny a dostatočný príjem kvalitnej bielkoviny s optimálnym spektrom aminokyselín prispieva k svalovému rastu. Pri náročnej svalovej práci, ktorú vykonávajú intenzívne trénujúci jedinci, dochádza k úbytku jednotlivých aminokyselín spolu s ďalšími dôležitými látkami. Aminokyselina L-glutamín je súčasťou komplexnej bielkoviny a tiež významným nositeľom dusíka. Vhodnou suplementáciou sa zaistí obnova kotstrového svalstva za predpokladu udržania dusíkovej rovnováhy.
  • v jednej porcii GLUTAMINE prijmete viac L-glutaminu, než obsahuje porcia 120 g chudého hovädzieho mäsa, ale napríklad aj kuracieho mäsa, alebo vajec
  • L-glutamin je vyrobený technológiou fermentácie
  • ľahko a rýchlo sa rozpúšťa
  • na doplnenie po náročnej fyzickej aktivite
  • pre intenzívne trénujúcich športovcov

Špecifikácie

Číslo artiklu VS004300
Kód produktu VS004300
Dávkovanie Tréningové dni: základná denná dávka je 5 g (2 plné lyžičky) po tréningu. Ďalšiu dávku 5 g môžete zaradiť večer pred spaním. Netréningové dni: môžete zaradiť pauzu alebo pokračovať v pravidelnom dávkovaní 2x denne 5g. Poslednú dávku užite večer pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie!
Použitie 5g = 2 plné lyžičky (lyžička nie je súčasťou balenia). Podľa odporúčaného dávkovania odmerajte a dobre rozmiešajte v športovom nápoji. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov.
Upozornenie Doplnok stravy, vhodný hlavne pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Hmotnosť 300 g

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Výmena a vrátenie

Nie ste si istí vrátením, výmenou alebo reklamáciou tovaru? Tu sme pre Vás pripravili podrobné návody, ako postupovať správne.

výmena tovaru          vrátenie tovaru       reklamácia tovaru