AKTUÁLNE: Od 19. 1. môžu do našich predajní všetci zákazníci (s respirátorom). Prosíme o dodržiavanie hygienických nariadení. Zistiť viac

Vaše prianie splníme neodkladne, predovšetkým zrušíme zasielanie marketingových materiálov apod. podľa vašej žiadosti. O čiastočné alebo úplné vymazanie vašich osobných údajov môžete požiadať  e-mailom: klub@sportisimo.sk alebo eshop@sportisimo.sk, prípadne poštou či inou vhodnou formou komunikácie s našou spoločnosťou prostredníctvom kontaktov uvedených na našich webových stránkach.

Zasielanie obchodných oznámení môžete tiež kedykoľvek ukončiť (odhlásiť sa z odberu) kliknutím na odkaz s touto možnosťou v rámci príslušného dokumentu, napríklad obchodného newslettera.

V určitých prípadoch, keď tak vyžaduje právna úprava, budú vaše osobné údaje našou spoločností uchované a nemôžu byť vymazané. Jedná se o prípad údajov za účelom zmluvy a súbor bude zablokovaný, nie vymazaný. Uchovávanie týchto údajov, vždy však maximálne po vyššie uvedenú dobu, je nevyhnutné pre prípadné uplatňovanie a riešenie vzájomných práv týkajúcich sa predaného tovaru..