Nákup posledných kusov z predajne

Našli ste tovar, ktorý už nie je skladom v e-shope, ale len vo vybranej predajni? Posledné kusy vám môžeme poslať domov, alebo si ich môžete prísť vyzdvihnúť.

Ako služba funguje

V našom e-shope si vyberiete produkt, ktorý sa vám páči, ale je dostupný len v niektorej z predajní. Vyberiete si jeho variant a kliknete na tlačidlo "Kúpiť posledný kus". Potom už stačí riadiť sa pokynmi objednávky.

Čo sa bude diať potom, keď si produkt kúpite?

To záleží na spôsobe doručenia. Pokiaľ bolo vybrané vyzdvihnutie v konkrétnej predajni, tak tovar pripravíme a pošleme vám e-mail s informáciami, ktoré sú potrebné na vyzdvihnutie. Pokiaľ ste si vybrali doručenie domov, produkt pripravíme a odovzdáme dopravcovi, ktorý vám ho následne doručí.

Oproti klasickej objednávke z e-shopu je tu zopár obmedzení:

Tovar už nie je skladom v e-shope, len vo vybraných predajniach. Môžete si ho zakúpiť a vyzdvihnúť v predajni, alebo si ho nechať doručiť domov. Týmto spôsobom sa dá zakúpiť len jeden kus. Aj pri posledných kusoch tovaru z predajní garantujeme ich 100% kvalitu. V prípade, že pri spracovaní objednávky zistíme akékoľvek opotrebovanie tovaru, dáme vám vedieť a objednávku stornujeme.

 

Pri posledných kusoch nemôžeme garantovať službu výmeny tovaru. Ak by vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovoval, tak máte možnosť ho vrátiť a my zadáme požiadavku na vrátenie peňazí, ktoré vám prídu do 3-5 pracovných dní.

Cenník služby

Tovar, ktorý je na sklade v jednej predajni, nie je možné zaslať do inej predajne.