Upozornenie: Aby náš e-shop fungoval ešte lepšie, prechádzame v týchto dňoch na nový systém. Odovzdanie tovaru dopravcovi preto aktuálne môže trvať 3–5 dní a príprava rezervovaného tovaru v predajni namiesto 4 hodín až 2–3 dni. Ďakujeme za pochopenie.

Mosquitno CITRONELLA ANKLE BRACELET

Repelentný náramok na členok (3793000228)

Veľkosť: NS
NS
Skladom

2,95 € s DPH

Množstvo

Vyberte predajňu, na ktorej je tovar fyzicky skladom. Zarezervovaný tovar si môžete po potvrdení predajňou osobne vyzdvihnúť.

Upozornenie: Aby náš e-shop fungoval ešte lepšie, prechádzame v týchto dňoch na nový systém. Odovzdanie tovaru dopravcovi preto aktuálne môže trvať 3–5 dní. Ďakujeme za pochopenie.

Na seznam

Popis

Mosquitno CITRONELLA ANKLE BRACELET

Módny náramok MosquitNo CITRONELLA ANKLE BRACELET je vyrobený zo špeciálnej silikónovej gumy, ktorá postupne uvoľňuje citronelovú vôňu minimálne 72 hodín. Vôňa bola získaná z prírodných látok rastlín Náramky je vhodné používať pri športovaní, cestovaní a iných outdoorových aktivitách. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nepoužívať v prípade alergie na citronelu. Len pre vonkajšie použitie. Používajte len pod dohľadom rodičov. Neskladujte v blízkosti potravín a nápojov. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pokiaľ sa objaví vyrážka, opláchnite postihnuté miesto tečúcou vodou a zalepte náplasťou. Pokiaľ ťažkosti pretrvávajú, vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade zvracania, vyhľadajte lekársku pomoc.

Špecifikácie

Číslo artiklu 3793000228
Kód produktu 8718164112836
Materiál silikón
Priemer 10 cm (max)
Obvod 31,4 cm (max)

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
1
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

cudzojazyčné recenzie:

Martin Vetr
8:04 11. 7. 2019

Veľkosť: NS

Hodnotenie:

Pomohlo vám hodnotenie?

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Mosquitno CITRONELLA ANKLE BRACELET

Cena: 2,95 €