Upozornenie: Aby náš e-shop fungoval ešte lepšie, prechádzame v týchto dňoch na nový systém. Odovzdanie tovaru dopravcovi preto aktuálne môže trvať 3–5 dní. Ďakujeme za pochopenie.

Mizuno WAVE SONIC 2

Pánska bežecká obuv (2281000908)

Popis

Mizuno WAVE SONIC 2

Pánska bežecká obuv Mizuno WAVE SONIC 2 je určená pre bežcov, ktorí hľadajú nízkoprofilovú obuv, ktorá poskytuje priamy kontakt s povrchom a rýchlosť. Tento model využijete na rýchlostné tréningy aj preteky. S Wave Sonic 2 dokážete aj nemožné.

  • stvorená pre rýchlosť
  • nízkoprofilová, citlivo reagujúca bežecká obuv, nabitá technológiami, ktoré vám dodajú energiu a nevídanú rýchlosť
  • moderný dizajn a ľahká konštrukcia s novou Mizuno vlnovou doskou a asymetrickým zvrškom

Špecifikácie

Číslo artiklu 2281000908
Kód produktu U1GD193402
Zvršok syntetika, AIRmesh
Medzipodrážka Mizuno Wave, U4iC
Podrážka guma, X10
Drop 4 mm
Výška medzipodrážky 21 mm päta/ 17 mm špička
Povrch cestný
Použitie tempo
Miera tlmenia nízka
Došľap neutrálny
Klenba normálna
Hmotnosť 220 g
Technológia DYNAMOTION FIT - obuv, WAVE TECHNOLOGY, X10, Premium INSOCK, U4iC
Farba Reflexný neón, čierna

Použité technológie

DYNAMOTION FIT - obuv

Vyvinuté na základe analýzy zrýchleného videozáznamu, ktorý ukazuje, ako sa obuv počas bežeckého cyklu deformuje v oblasti priehlavku a päty, čo má za následok stratu pohodlia a kĺzanie chodidla v ...

WAVE TECHNOLOGY

Unikátna technológia, ktorá kombinuje dve základné vlastnosti potrebné pre funkčnú bežeckú topánku - odpruženie a stabilitu. Pri behu je telo nadmerne zaťažované, a preto je dôležitá správna ...

X10

X10 je odolná karbónová guma, ktorá sa umiestňuje na vonkajší roh pätovej časti podrážky, teda najzaťažovanejšia časť. Predlžuje tak životnosť a zvyšuje odolnosť topánky.

Premium INSOCK

Vyberateľná anatomicky tvarovaná stielka poskytuje skvelé sadnutie, pohodlie a napomáha odpruženiu a trvalejšej odolnosti.

U4iC

EUFÓRIA Z BEHU Cieľom značky Mizuno je podporiť čo najefektívnejší pohyb, poskytnúť maximálny komfort a celkový zážitok eufórie z behu. Technológia U4iC posúva látku opäť o trochu vyššie. ...

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Ako vybrať veľkosť


Výber správnej veľkosti je kľúčový pri nákupe bežeckej obuvi. Pokiaľ kliknete na veľkosti, v riadku nad nimi sa Vám zobrazí prepočet na ostatné veľkosti. Veľkosti sa u jednotlivých výrobcoch môžu líšiť. Bohužiaľ neexistuje jednotná veľkostná tabuľka. Z tohto dôvodu je najlepšie riadiť sa podľa rozmeru v cm, ktorú u topánok značky Mizuno udáva DĹŽKU VNÚTORNEJ STIELKY pre danú veľkosť. U bežeckých topánkach platí pravidlo, že topánka by mala byť o cca 0,5 až 1cm väčšia (pri behu Vám povolí klenba a chodidlo se nepatrne pretiahne, pri behu z kopca je potrebné mať v topánke rezervu). Pokiaľ teda namerať chodidlo 26cm, mali by ste zvoliť veľkosť 41EU, ktorá má stielku 26,5cm (nameraná hodnota 26cm + 0,5cm rezerva). Jednoducho môžete tiež zmerať stielku topánok, ktoré Vám dobre sedí a vyberať priamo podľa dĺžky stielky. Obecne je možné povedať o bežeckej obuvi Mizuno, že je určená pre bežcov so širším chodidlom v špičke a nižším až stredne vysokým nártom.


Alternatívne produkty

139,99 €(28%) 99,99 €

Under ArmourHOVR PHANTOM RN

139,99 €(35%) 89,99 €

Under ArmourHOVR INFINITE 2

139,99 €(28%) 99,99 €

Under ArmourHOVR PHANTOM SE

145,95 €(41%) 84,95 €

Under ArmourHOVR INFINITE 2

139,99 €(28%) 99,99 €

MizunoWAVE RIDER 23