Head SUPER JOY SLR + JOY 11 GW

Dámske zjazdové lyže (8114000581)

Alternatívne produkty

307,95 €(35%) 199,95 €

ElanEXPLORE SPORT LS + EL 9

289,99 €(31%) 199,99 €

BlizzardRTX ALIGHT + MARKER TLT 10

349,99 €(38%) 214,99 €

AtomicCLOUD R+FT 11 GW

Popis

Head SUPER JOY SLR + JOY 11 GW

Model lyží Head SUPER JOY SLR + JOY 11 GW je carvová vlajková loď Head pre športovo založené ženy, ktoré potrebujú ultra ľahkú britvu pre jazdu na menčestru s všestrannou špičkou. Svojej ľahkosti, vyváženosti a kontrole jazdy vďačí technológii LIBRA Architecture, vzdušnosti a schopnosti reagovať Allride Rockeru, k tomu pridaná mrštnosť a odpruženie vďaka technológii Graphene. Ďalej lyže disponuje konštrukcií Koroyd Carbon. Tieto lyže dávajú skúseným carvovým lyžiarom extra silu a energiu a pritom zaručujú dosiahnuteľnú ovládateľnosť pre pokročilých športovcov, ktorí túžia sa neustále zlepšovať.

Špecifikácie

Číslo artiklu 8114000581
Kód produktu 8114000581
Schopnosti lyžiara mierne pokročilý až pokročilý
Rýchlosť stredná až vysoká
Konštrukcia sendvičová
Jadro Graphene KOROYD Carbon
Rádius (dĺžka) 12,5 m (163 cm)
Viazanie JOY 11 GW
Doska pod viazanie SuperLiteRail
Technológia GRAPHENE, ERA 3.0, LYT TECH CONSTRUCTION V-SHAPE, STRUCTURED UHM C BASE, ALLRIDE ROCKER, GRAPHENE-KOROYD-CARBON SANDWICH CAP CONSTRUCTION

Použité technológie

GRAPHENE

GRAPHENE je najtenší a najľahší prvok, aký kedy ľudstvo objavilo. GRAPHENE je tiež najtvrdším materiálom na planéte, tvrdším ako diamant a 300krát tvrdším ako oceľ, všetko v hrúbke ...

ERA 3.0

S lyžami HEAD s technológiou ERA 3.0 sa jednoduchšie lyžuje a poskytujú väčšiu šírku výkonnostného pásma v akomkoľvek teréne. A zo skalných pretekárov alebo univerzálnych ...

LYT TECH CONSTRUCTION V-SHAPE

Technológia LYT Tech Construction V-Shape vám poskytne jednoduché ovládanie lyže. Táto veľmi ľahká, pevná konštrukcia zaistí skvelú priľnavosť na snehu, väčšiu stabilitu a tlmenie vibrácií.

STRUCTURED UHM C BASE

Štruktúrovaná skĺznica UHM C Base sa hodí do všetkých podmienok. Je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa používa aj pri majstrovských pretekárskych lyžiach.

ALLRIDE ROCKER

Allride Rocker si skvelo poradí  s prašanom, aj s nepreniknuteľným snehom. Lyže používajú rýchle stúpanie na špičke a bežný camber na celom zvyšku lyže. (20 % rocker, 80 % camber)

GRAPHENE-KOROYD-CARBON SANDWICH CAP CONSTRUCTION

Sendvičová konštrukcia Graphene-KOROYD-Carbon bola vyvinutá z najnáročnejšieho materiálu. Aj napriek tomu, že je tento materiál veľmi ľahký, neohrozuje výkon. Jedná sa o skvelú konštrukciu pre vysoko ...

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Montáž viazania

Pokiaľ zakúpite lyže v našom e-shope, budú Vám zaslané bez namontovaného viazania. Viazanie budete mať zvlášť v krabici, aby sa pri preprave nepoškodilo. Následne máte možnosť nechať si viazanie namontovať v predajni SPORTISIMO ZADARMO! Stačí navštíviť ktorúkoľvek našu predajňu a predložíte doklad o zaplatení. So sebou si prosíme vezmite lyže, viazanie a aspoň jednu lyžiarku. 

 

Ako vybrať lyže

 

Skúsenosti

  • začiatočníci – mäkšie lyže (kompozitové jadro)
  • pokročilí - tvrdšie lyže (drevené jadro, možnosť výstuhy - titanal, karbón)

Dĺžka lyží 

  • kratšie lyže – začiatočníci -15 cm (lepšie ovládateľné, viac odpúšťajú chyby, menej stabilné pri vyšších rýchlostiach)
  • dlhšie lyže - pokročilí -5 cm (horšia ovládateľnosť, viac stabilné pri vyšších rýchlostiach)

 

VIAC NÁJDETE V NAŠEJ PORADNI

Súvisiace produkty

124,99 €(44%) 69,99 €

BrikoAMBRA

49,99 €(28%) 35,99 €

HeadSOLAR

64,99 €(15%) 54,99 €

SwixDOUBLE SKI BAG