Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Solárny panel (3531003513)

Popis

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Redizajnovaný solárny panel Goal Zero NOMAD 7 PLUS, ktorý je ľahší a inteligentnejší ako jeho predchodca sa vám zapáči na prvý pohľad. Tento model má inovatívnu technológiu na nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka. Modulárny odnímateľný stojan a indikátor slnečného svitu zaistí ten najlepší zážitok zo solárneho nabíjania. Robustný a modulárny odnímateľný stojan zaisťuje optimálny uhol panelu pri nabíjaní. Stojan sa dá odpojiť magnetickým spojom, čo vám umožní znížiť váhu zariadenia.

Pokiaľ ho ponecháte na paneli a rozložíte, tvorí tak ideálny uhol na polohovanie k slnku. Taktiež poskytuje prirodzený tieň pre zariadenie, ktoré budte z panela nabíjať. Nabíjajte telefóny a USB zariadenia priamo zo slnka. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentná elektronika, optimalizujú výkon tak, aby sa prispôsobil nabíjanému zariadeniu. Panel má LED indikátor intenzity slnečného svitu, takže získate okamžitú spätnú väzbu o umiestnení a výkone panela pri nabíjaní.

 

JUNCTION BOX+ indikátor intenzity slnečného svitu (USB kábel s modrými diódami):

1 svetlo 2 Watts 2 svetlá 2 Watts 3 svetlá 4 Watts 4 svetlá 5+ Watts Mozog Nomad 7 Plus je ukrytý práve v tejto rozvodnici.

Niekoľko kľúčových komponentov spolupracuje tak, aby zaistili, že budete mať najlepšie skúsenosti so solárnym nabíjaním. Jedným z týchto komponentov je aj indikátor intenzity slnečného svitu. 4 modré LED svetlá ukazujú stav súčasných slnečných podmienok a dávajú vám predstavu o tom, ako dobre sa bude vaše vybavenie nabíjať. Akonáhle pripojíte zariadenie k Nomad 7 Plus, budú svetlá blikať v súlade s tým, ako rýchlo bude prebiehať jeho nabíjanie. Čím rýchlejšie indikátor bliká, tým rýchlejšie sa bude zariadenie nabíjať. 

 

Funkcia AUTO RESTART. Ak je detekované odpojenie z dôvodu poklesu výkonu panelu, panel sa automaticky pripojí a opäť začne zariadenie nabíjať, nie je potrebná žiadna ďalšia manipulácia z vašej strany.
  • odnímateľný stojan
  • indikátor intenzity slnečného svitu
  • ľahký
  • indikátor výkonu - 4 modré LED
  • funkcia auto-restart
  • puzdro na zips

Špecifikácie

Číslo artiklu 3531003513
Kód produktu 3531003513
Typ panelu Monokrystal
Kapacita 8-9 V, 7 W
Vstupy USB port 5 V, max 7 W
Výstupy 2,5 mm, 8-9 V, max 7 W
Rozmery zložený 16,5 x 22,23 x 1,9 cm
Rozmery rozložený 33 x 22,23 x 1,27 cm
Hmotnosť so stojanom 363 g
Hmotnosť bez stojana 260 g

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásení užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť