Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Solárny panel (3531003513)

Popis

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Redizajnovaný solárny panel Goal Zero NOMAD 7 PLUS, ktorý je ľahší a inteligentnejší ako jeho predchodca sa vám zapáči na prvý pohľad. Tento model má inovatívnu technológiu na nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka. Modulárny odnímateľný stojan a indikátor slnečného svitu zaistí ten najlepší zážitok zo solárneho nabíjania. Robustný a modulárny odnímateľný stojan zaisťuje optimálny uhol panelu pri nabíjaní. Stojan sa dá odpojiť magnetickým spojom, čo vám umožní znížiť váhu zariadenia.

Pokiaľ ho ponecháte na paneli a rozložíte, tvorí tak ideálny uhol na polohovanie k slnku. Taktiež poskytuje prirodzený tieň pre zariadenie, ktoré budte z panela nabíjať. Nabíjajte telefóny a USB zariadenia priamo zo slnka. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentná elektronika, optimalizujú výkon tak, aby sa prispôsobil nabíjanému zariadeniu. Panel má LED indikátor intenzity slnečného svitu, takže získate okamžitú spätnú väzbu o umiestnení a výkone panela pri nabíjaní.

 

JUNCTION BOX+ indikátor intenzity slnečného svitu (USB kábel s modrými diódami):

1 svetlo 2 Watts 2 svetlá 2 Watts 3 svetlá 4 Watts 4 svetlá 5+ Watts Mozog Nomad 7 Plus je ukrytý práve v tejto rozvodnici.

Niekoľko kľúčových komponentov spolupracuje tak, aby zaistili, že budete mať najlepšie skúsenosti so solárnym nabíjaním. Jedným z týchto komponentov je aj indikátor intenzity slnečného svitu. 4 modré LED svetlá ukazujú stav súčasných slnečných podmienok a dávajú vám predstavu o tom, ako dobre sa bude vaše vybavenie nabíjať. Akonáhle pripojíte zariadenie k Nomad 7 Plus, budú svetlá blikať v súlade s tým, ako rýchlo bude prebiehať jeho nabíjanie. Čím rýchlejšie indikátor bliká, tým rýchlejšie sa bude zariadenie nabíjať. 

 

Funkcia AUTO RESTART. Ak je detekované odpojenie z dôvodu poklesu výkonu panelu, panel sa automaticky pripojí a opäť začne zariadenie nabíjať, nie je potrebná žiadna ďalšia manipulácia z vašej strany.
  • odnímateľný stojan
  • indikátor intenzity slnečného svitu
  • ľahký
  • indikátor výkonu - 4 modré LED
  • funkcia auto-restart
  • puzdro na zips

Špecifikácie

Kód produktu 11806
Typ panelu Monokrystal
Kapacita 8-9 V, 7 W
Vstupy USB port 5 V, max 7 W
Výstupy 2,5 mm, 8-9 V, max 7 W
Rozmery zložený 16,5 x 22,23 x 1,9 cm
Rozmery rozložený 33 x 22,23 x 1,27 cm
Hmotnosť so stojanom 363 g
Hmotnosť bez stojana 260 g

Hodnotenie

0

/5
Celkové hodnotenie
doteraz nehodnotené
0 hodnotenie
0
0
0
0
0

Hodnotiť môžu len prihlásený užívatelia.

Prihlásiť

Diskusia

Pýtajte sa nás, radi poradíme

Vložiť nový komentár

Do diskusie môžu vkladať komentáre len prihlásení uživatelia.


Prihlásiť

Výmena a vrátenie

Nie ste si istí vrátením, výmenou alebo reklamáciou tovaru? Tu sme pre Vás pripravili podrobné návody, ako postupovať správne.

výmena tovaru          vrátenie tovaru       reklamácia tovaru

Alternatívne produkty

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Cena: 114,99 €